Dzień podobny do dnia, tworzymy obrazy w pamięci, tak bardzo za Wami
tęsknimy, oczy naszych dusz patrzą na Was, łzy tworzą morze
bólu...Aniołeczki Kochane
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierć przychodzi nie pytając czy może,zabiera nam Tych,których
kochamy...choć serce krzyczy"dlaczego Panie Boże?"Światełko i
modlitwę,zostawiam dla Was Aniołki.((*))
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i pamięć (*)
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
PAMIĘTAMY (*)(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Choć tak trudno odnaleźć w pustce cel.Kiedy brak już łez, pozostaje
ból,ale i nadzieja też..Ona szepcze,anioły nie umierają,one tylko
śpią..Kiedyś,w tym świecie bez łez, spotkamy się..ღღ..
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
. ..I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SPOCZYWAJ W POKOJU ,A PAMIĘĆ O TOBIE NIECH ZAWSZE BĘDZIE ŻYWA.NA ZAWSZE
POZOSTANIESZ W SERCACH TYCH KTÓRZY CIĘ KOCHAJĄ.❤•¸.•´`•.,¸•❤
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z DAREM MODLITWY ❤•¸.•´`•.,¸•❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słowa nie wyrażą naszej tęsknoty, słowa są płaskie, tęsknota wyrasta
górami, zamyka się w zwierciadle wspomnień jak w stawie
głębokim....Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Deszczu krople na oknie,jak łzy na mojej twarzy,a ja ciągle nie umię o Tobie
Synu przestać marzyć…patrzę na deszcz i ludzi i tak bardzo bym chciała
Cię ze snu obudzić
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Smutny jest świat,gdy odchodzi bliskie sercu życie...wspólne
dni,marzenia...potem tego już nie ma...pozostają tylko wspomnienia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.