KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372897
Zapalone ponad rok temu
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota jest najdokładniejszym sposobem pomiaru siły miłości ... dlatego nigdy nie przestaniemy tęsknić za Wami, za tym co już było i za tym czego wspólnie nie zrobiliśmy...Kochani
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Mieczysławie i Paulinko światełko pamięci na niedzielę
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg dał,a potem zabrał,taka była Jego wola i moc...trudno to nam zrozumiec,lecz wierzę...że był w tym,jakiś wyższy cel.Spokojnego snu Aniołki.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Waszej pamięci Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu do więzienia wrzucony " zmiłuj się nad nami i Paulinką i Mieczysławem
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
("v") -"v´--CAŁY CZAS ŻYJESZ ("v") -"v´--W MOIM SERCU ("v") -"v´--WSPOMNIENIU ("v") -"v´--I W MODLITWIE ___(*)___ ==\__/==__(*)________ ========\__/====== Światełka pamięci niech płoną… Niech pamięć
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutną,słoneczną do bólu niedzielę...dla Ciebie Paulinko i dla Ciebie Mieciu...dla Was Kochani..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Jaśniutkie Światełka pamięci Paulinko, Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jasnymi skrzydłami motyla w świat biegli po kwietnej błoni. Całe Ich życie to chwila lecz jakże długi żal po Nich.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Smutne oczy smutne serce pustka, której już nic nie wypełni......Tak bardzo Ciebie brak (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥) Najjaśniejsze Światełko z modlitwą (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
((*))♡♡
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne sobotnie światełko (*)(*) Dla Ciebie Paulinko i dla Twojego Tatusia...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostaniecie na zawsze w sercach tych,którzy Was kochali....Światełko i modlitwa dla Was Kochani.(♥)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
___✰_____▒▒  ✰ ________▒▒░▒▒   __✰___▒▒░░░▒▒  ✰ ____----▒▒░░░░▒▒ ____✰_▒▒░()░▒▒  ✰ _✰_____ ▒░▌░▒   ______✰_.███   ŚWIATEŁKO __✰_____.███. ....PAMIĘCI ______.▓▓███▓█. ____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   644   645   646   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012