Wojtek mąż Krystyny Mokros , bliski Eweliny Skwary
Mieczysławie i Paulinko.Medycyna ma swoje granice, nasza miłość nie.♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Każdy nasz dzień jest pamięcią. Każdy nasz dzień jest tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
,,Kiedyś wszystko było słońcem i radością Tak soczystą jak wiosenna
zieleń drzewa Życie było jak łuk tęczy kolorowe! Dziś wspomnienia tamtej
tęczy deszcz zalewa.."
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poranne światełko pamięci dla Ciebie PAULINKO, MIECZYSŁAWIE...
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
W dolinie Waszych marzeń gdzie zawsze jest wiosna.
Nie ma cierpienia i bolesnych rozstań.
Na drzewach wciąż kwitną pąki miłości.
Tam zawsze jest radość tam brak jest zazdrości.
____ANIOŁECZKU______
tesknota
w sercu zostawia znak
a ból i rozpacz
to jest jej wlaśnie smak
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie,Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie,Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny” [[*]]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
O Was ciągle marzymy... smutek mamy na twarzy, na spotkanie czekamy, bo tak
bardzo Was kochamy...w oczach mamy łzy i ciągle tęsknimy, tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Czas rozstania trudne chwile. Serce płacze ,dusza łka. Gwiazdy mówią
dowidzenia. Płyną łzy i cisza gra. Światełko naszej pamięci ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))Modlę się,by Bóg obdarzył Was Aniołki...wieczną radością
przebywania z NIM w Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
(*)Otulam was pamięcią serca mojego
…..Chronisz się już w życiu tylko
przed ulewą deszczu
jaką przeznaczył Ci na resztę dni
czas …………………….”
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. MIETKU..PAULINKO .♥. - Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód
pamięci zapalamy światełko...śpijcie spokojnie Aniołki.
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Szczęścia naszego Byliście przyczyną, wspaniali, dobrzy....odeszliście i
raj nasz nagle zaginął i w piekle życia zostaliśmy sami...samotność,
smutek i żal boli..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.