Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
My tu, Wy tam po drugiej stronie Nieba, nasza miłość i tęsknota obraz Wasz
wciąż przywołują, dziś bez Was Ziemia pusta....tak bardzo brakuje nam Was
Kochani (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWĄTECZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA WAS KOCHANI NIECH ZAWSZE
SIĘ PALI. BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH SMACZNEGO
JAJKA ORAZ MOKREGO DYNGUSA
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból,Tam ... mieszka
szczęście,Tam odpoczywa serce... pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
Wielko Piatkowe Swiatelko dla Was✴
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W Wielkim Piątku jest smutek,jest refleksja.Zawsze tak jest,gdy ktoś
odchodzi,umiera.Pamiętajmy jednak,że śmierć to również nadzieja.Nadzieja
na życie wieczne...Najjaśniejsze światełko pamięci...
Dla Was Aniołki...moja modlitwa i światełko,zapalone na Wielki Piątek.((*))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które
zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których
zawsze zasypie nas lawina wspomnień..."
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
Małgosia Kierepka- żona Pawła
Światełko pamięci dla Was
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko i modlitwa dla Ciebie w Wielki Piątek (✬) Śpij
spokojnie.....(✬)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zapłakane łzami i deszczem przedświąteczne światełko...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu konający i za nas umierający " zmiłuj się nad nami,którzy
straciliśmy nasze szczęścia
Pięknym motylom ucięto skrzydła. Nim wznieść się zdążyły do gwiazd.
Pozostał smutek, i ból przeraźliwy. Dlaczego stało się tak? Łzy wiatr
osuszy ból z czasem minie. Pamiętać będziemy zawsze.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.