KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373298
Zapalone ponad rok temu
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
My tu, Wy tam po drugiej stronie Nieba, nasza miłość i tęsknota obraz Wasz wciąż przywołują, dziś bez Was Ziemia pusta....tak bardzo brakuje nam Was Kochani (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWĄTECZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA WAS KOCHANI NIECH ZAWSZE SIĘ PALI. BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH SMACZNEGO JAJKA ORAZ MOKREGO DYNGUSA
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból,Tam ... mieszka szczęście,Tam odpoczywa serce... pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
Wielko Piatkowe Swiatelko dla Was✴
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W Wielkim Piątku jest smutek,jest refleksja.Zawsze tak jest,gdy ktoś odchodzi,umiera.Pamiętajmy jednak,że śmierć to również nadzieja.Nadzieja na życie wieczne...Najjaśniejsze światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
...........`•.¸(¯`’•.¸` () ¸.•’´¯)¸.•´ ...........(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯) ..(❤) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (❤)
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
swiatelko pamieci na wielki piatek
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dla Was Aniołki...moja modlitwa i światełko,zapalone na Wielki Piątek.((*))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień..."
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
Małgosia Kierepka- żona Pawła
Światełko pamięci dla Was
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko i modlitwa dla Ciebie w Wielki Piątek (✬) Śpij spokojnie.....(✬)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zapłakane łzami i deszczem przedświąteczne światełko...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu konający i za nas umierający " zmiłuj się nad nami,którzy straciliśmy nasze szczęścia
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ŚWIATEŁKO NA WIELKI PIĄTEK [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▓▒۩▒▓ ▓▒۩▒▓ ▓▒۩▒▓ ▓▒۩▒▓ Światełko i modlitwę zostawiamy ▓▒۩▒▓ ▓▒۩▒▓ ▓▒۩▒▓ ▓▒۩▒▓
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Pięknym motylom ucięto skrzydła. Nim wznieść się zdążyły do gwiazd. Pozostał smutek, i ból przeraźliwy. Dlaczego stało się tak? Łzy wiatr osuszy ból z czasem minie. Pamiętać będziemy zawsze.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko na Wielki Piątek, dla Was kochani.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   624   625   626   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012