My tu, Wy tam po drugiej stronie Nieba, nasza miłość i tęsknota obraz Wasz
wciąż przywołują, dziś bez Was Ziemia pusta....tak bardzo brakuje nam Was
Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
WIELKI CZWARTEK - Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)(*)♡♡
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dla Was Aniołki,posyłam do Nieba...mą modlitwę i zapalony Wielkoczwartkowy
płomyczek mej pamięci.((*))
Panie Boże, Stwórco nasz, dałeś nam taki losu znój,naszych bliskich
zabierając, w zamian, rozpacz w sercach zostawiając.Teraz, opiekę otocz Ich i
w cierpieniu ulżyj nam.•´¨✿
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Przez boleść Matki Twej Jezu pod krzyżem stojącej zmiłuj się nad
Paulinką, Mieczysławem i Ich bliskimi cierpiącymi
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i pamięć (*)
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zbyt wczesne było z Tobą rozstanie, lecz w sercach naszych na zawsze
pozostaniesz Paulinko i p.Mieczysławie
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego,
co pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
WIELKOCZWARTKOWE DZIEŃ DOBRY DLA WAS KOCHANI ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...najboleśniej przemija to co chcielibyśmy żeby trwało...Twój świat jest
tak daleki... Niech Cię Bóg,otoczy miłością na wieki...Światełka wraz z
cichą modlitwą do nieba (❤️❤️)
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem,kochani…pamiętam ..(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.