KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373255
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc (*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tu, Wy tam po drugiej stronie Nieba, nasza miłość i tęsknota obraz Wasz wciąż przywołują, dziś bez Was Ziemia pusta....tak bardzo brakuje nam Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
WIELKI CZWARTEK - Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)(*)♡♡
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dla Was Aniołki,posyłam do Nieba...mą modlitwę i zapalony Wielkoczwartkowy płomyczek mej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
swiatelko pamieci w wielki czwartek
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
•°* ◕ *°•ღ•°* ◕ *°•ღ•°* ◕ *°•` __ŚWIATEŁKO PAMIĘCI__ •°* ◕ *°•ღ•°* ◕ *°•ღ•°* ◕ *°•`
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Panie Boże, Stwórco nasz, dałeś nam taki losu znój,naszych bliskich zabierając, w zamian, rozpacz w sercach zostawiając.Teraz, opiekę otocz Ich i w cierpieniu ulżyj nam.•´¨✿
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Przez boleść Matki Twej Jezu pod krzyżem stojącej zmiłuj się nad Paulinką, Mieczysławem i Ich bliskimi cierpiącymi
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i pamięć (*)
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zbyt wczesne było z Tobą rozstanie, lecz w sercach naszych na zawsze pozostaniesz Paulinko i p.Mieczysławie
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego, co pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
WIELKOCZWARTKOWE DZIEŃ DOBRY DLA WAS KOCHANI ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...najboleśniej przemija to co chcielibyśmy żeby trwało...Twój świat jest tak daleki... Niech Cię Bóg,otoczy miłością na wieki...Światełka wraz z cichą modlitwą do nieba (❤️❤️)
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest waszym dziełem,kochani…pamiętam ..(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   625   626   627   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012