Chrystus zmartwychwstał, pokój wam i Waszym bliskim
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Wielkanocne światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
•♥•I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są
chwile, które los zatrzymał •♥•Wielkanocne światełko dla
Ciebie•♥• Wszystkiego Dobrego Dla Twoich Bliskich•♥•
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Wielkanocne Świateła pamięci Paulinko, Mieczysławie. Bliskim życzę
zdrowych i spokojnych Świąt i dziękuję za pamięć o Córce.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Świąteczne światełko dla Was Kochani...Bliskim spokoju, nadziei i dużo
siły do wspólnego czuwania nad pamięcią Naszych Aniołków
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHANI..♥..Światełko Pamięci i modlitwa w Wielką Sobotę....Waszym
Bliskim życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.pełnych
wiary,nadziei i miłości.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne wielkanocne światełko dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W czas Wielkanocy dla Was Kochani moje smutne światełko...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Wielkanocne światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)《♡》
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Świąteczne Wielkanocne Światełko Pamięci Kochani. Waszym bliskim życzę
Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkiej nocy.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wielkanocne Światełko pamięci niech nigdy nie gaśnie...[*]... Twoim bliskim
życzę spokojnych ,zdrowych Świąt Wielkanocnych.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
ŚWIĄTECZNE WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI KOCHANY MIECZYSŁAWIE I ANIOŁKU
PAULINKO. Bliskim życzę spokojnych i wesołych Świąt Wielkiej nocy
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
Świąteczne światełko (*)
pamięci i wiary w to co niosą w swojej treści
Święta Wielkanocne **
Dobrych świąt i serc ukojenia w tęsknocie za Naszymi Skarbami
których z nami Tu nie ma.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
ŚWIĄTECZNE WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI KOCHANY MIECZYSŁAWIE I ANIOŁKU
PAULINKO. Bliskim życzę spokojnych i wesołych Świąt Wielkiej nocy
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥... tak ciężko być silnym...,gdy się za KIMŚ bardzo tęskni...♥
Modlitwa i światełko pamięci (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dla Was Aniołki na dzisiaj,na Wielką Sobotę...moje światełko,pamięć i
modlitwa.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃W PIĘKNE SŁONECZNE
ŚWIĘTO, ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSTUSA, ZAPALAMY ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I ZOSTAWIAMY
MODLITWĘ NA ŚWIĄTECZNE DNI ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥
▂▃
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.