Tak naprawdę nie umiera Ten,kto nadal żyje w naszym sercu i naszej
pamięci.Spokojnego snu Aniołki.(((**)))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najpiękniejszą rzeczą jaką mogę Wam ofiarować - to pomyśleć o Was,
wystarczy myśl, by być blisko,nawet wtedy,gdy tak wiele dzieli........
Światełko Pamięci i modlitwa dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyka
❤⭐❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama tadzia W
Smutne światełko w pierwszy dzień wiosny
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście ciszą która śpi, Jesteście tęsknotą oczu we łzach, na zawsze
pozostaniecie w sercach bliskich, Jesteście choć już tu Was nie ma...
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Tęsknota za Wami w naszych sercach,zostawia zawsze ślad,a ból i rozpacz,to
tej tęsknoty smak.Swiatełko z modlitwą dla Was.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama i zona
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Kiedy niemożność rozmowy zamienia się w ciszę, a obecność w pustkę,
pozostaje tylko pamięć…”
W jasnym płomyku ☀️ ślę Wam moją Pamięć ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie da się tak po prostu zaszyć rany. Która pozostaje w naszych sercach, po
Tych którzy odeszli na zawsze. Tak długo,aż nie pogodzimy się z tym.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.