KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
374136
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
"Samotność po śmierci jest wtedy, kiedy pamięć o zmarłym gaśnie jak płomień małej świecy." Pamiętamy, nie zapomnimy
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Na zawsze zostaniecie pięknym wspomnieniem. ☀️ Płomyczek mej Pamięci ☀️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Światełko Pamieci Kochani ((*))❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała
Mija tylko czas ... Ból i smutek pozostają.......♥.... Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyka
❤☀❤
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Świat bez Was jest taki pusty Światełko pamięci zapalam Mieczysławie i Paulinko ((*))❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Odchodzi osoba, którą bardzo kocha twoje serce, odchodzi osoba, której nie zobaczysz nigdy więcej. Swej bezradności pragniesz walczyć z przeznaczeniem, jednak wiesz, że od Ciebie ono silniejsze..."
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
❤️☀️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny rok. Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś trwa, coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️☀️
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Weekendowy płomyczek Aniołki zapalam i z modlitwą w Waszej intencji...posyłam do Nieba bram.(((***)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Dzień dobry ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama i żona
"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie” [*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
A gdy poukładamy już gwiazdy na niebie. Znajdziemy wtedy czas, by odwiedzić Ciebie. Wiem że czekasz,że łzy gorzkie płyną. Ale pamiętaj,my wciąż jesteśmy przy Tobie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
....Łza cicho spłynęła po policzku,westchnieniem załkało serce.....TĘSKNIĘ..... Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ* ║◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ* Światełko Mojej Pamięci (((*))) ✿ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   218   219   220   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012