Gdzieś w oddali miłość nasza, cała ciepłem wypełniona.....a my tęsknimy
tutaj sami, choć w sercach Was Kochani ciągle mamy....światełka za wszystkie
dni
Zgłoś SPAM
mama I żona
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu. Słońce nie
rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było;....
"Życie jest po prostu złym kwadransem złożonym z uroczych
sekund"O.Wilde
Zły,czy dobry,ale Wasz „kwadrans” był tak krótki
Światełko Jasne do Nieba ślę ☀️❤️ Odpoczywajcie w Pokoju
;Jesteś pierwszą myślą,kiedy się budzę....i ostatnią gdy
zasypiam;...Światełko i modlitwa dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyka
❤⭐❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
mama i żona
☘❤️☘ Nic miłości nie pokona Trwamy tylko dla niej Choć nadziei rwie
się nić Chociaż puste są ramiona Żyje wieczna Pamięć ☘❤️☘
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jedyne serce uczuciem zawsze tchnie. Jedyne serce o wszystkim dobrze wie. Dać
tyle ciepła umie i każdy ból zrozumie. A gdy serca bliskich przestają bić.
Tak trudno DALEJ ŻYĆ.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.