..Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko......
Światełko wiecznej pamięci niech zawsze Wam płonie Kochani.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyka
❤☀❤
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Dla Was Aniołki,mój szept modlitwy z zapaloną lampeczką pamięci.(((***)))
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Palimy dla Was świecę by rozproszyć ciemności i uczcić nasz przeszły
wspólny czas...jak latarnia na morzu jasny płomień będzie nas wiódł naszą
drogą...do spotkania Kochani
❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .* ❤️*.....
Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyka
❤☀❤
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
(((**)))Ślę modlitwę do Pana Boga w Niebie...prosząc o rychłe dla Was
Zbawienie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Weronika ociera twarz Panu Jezusowi.A wystarczy odrobina miłości,zwykły
odruch serca."stacja VI a ile jeszcze stacji na naszej drodze krzyżowej
bez Was Kochani,Światełko z serca zostawiam.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Więc po latach tęskni się tak samo, nadal chce się usłyszeć Wasz głos,
więc po kilku smutnych, tęsknych latach nadal się przeplata każda data,
nadal się pamięta ból i łzy, nadal w myślach Wy...
Zgłoś SPAM
mama i żona
((❤️))♥ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się
wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci i
modlitwę zostawiam…♥((❤️))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jasny Płomyczek Pamięci dla Was Śpijcie w Wielkiej Ciszy
●.●.●.●❤️.●.●.●.●❤️.●.●.●.●❤️.●.●.●.●❤️.●.●.●
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.