KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372460
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Może Cię swoim bólem w zimnej ziemi otulę,może Cię jasną nadzieją myśli moje ogrzeją...tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej....Mieczysławie i Paulinko
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Najlepszym pamiętnikiem jest serce..ono zawsze pamięta..Śpijcie spokojnie.. [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BO UMRZEĆ TO ZBYT MAŁY POWÓD,ŻEBY PRZESTAĆ KOCHAĆ NADZIEJA SPOTKANIA ŁAGODZI BÓL ROZSTANIA. ZOSTAWIAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, P. MIECZYSŁAWIE I PAULINKO światełko miłości...❤ 
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
[']..[']..cicho serce łka ....[']..[']..
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Jaśniutkie Światełko Pamięci{*}
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Kochani,co ja mogę Wam podarować?Wszak poza swym sercem–nic już nie posiadam.Chciałabym u stóp Waszych złożyć wszystkie skarby świata,a zaledwie–światełko,modlitwę i swą pamięć–w prezencie Wam składam
Zgłoś SPAM
mama Emilka
....płomyczek do nieba dla Was........(*)
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. ♥SPOCZYWAJ W POKOJU[*][*] Mieczysławie
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. ♥SPOCZYWAJ W POKOJU[*][*] Paulinko
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) WIEKUISTE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA WAS (*) (*) PAULINCE (*) MIECZYSŁAWOWI
Zgłoś SPAM
żona i mama
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą, wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...:*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..:"(
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..Pochylam cichutko głowę,by nikt nie słyszał mej kłótni z Bogiem..Kap,kap,nie wiem,która to już łza..Nasz żal i tęsknota nieustannie trwa..Przytulam do serca,śpijcie spokojnie..
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Zawsze już będziemy tęsknić za Wami aniołki kochane,aż do spotkania.........
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I jak dalej mamy żyć,jak kochać mamy,jak dobrem życie naznaczyć,żeby na końcu drogi ciernistej Naszych Bliskich zobaczyć????
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I jak dalej mamy żyć,jak kochać mamy,jak dobrem życie naznaczyć,żeby na końcu drogi ciernistej Nasze Dzieci zobaczyć????
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1872   1873   1874   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012