Może Cię swoim bólem w zimnej ziemi otulę,może Cię jasną nadzieją myśli
moje ogrzeją...tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic
więcej....Mieczysławie i Paulinko
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Najlepszym pamiętnikiem jest serce..ono zawsze pamięta..Śpijcie spokojnie..
[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BO UMRZEĆ TO ZBYT MAŁY POWÓD,ŻEBY PRZESTAĆ KOCHAĆ
NADZIEJA SPOTKANIA ŁAGODZI BÓL ROZSTANIA.
ZOSTAWIAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, P.
MIECZYSŁAWIE I PAULINKO światełko miłości...❤
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
[']..[']..cicho serce łka ....[']..[']..
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Jaśniutkie Światełko Pamięci{*}
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Kochani,co ja mogę Wam podarować?Wszak poza swym sercem–nic już nie
posiadam.Chciałabym u stóp Waszych złożyć wszystkie skarby świata,a
zaledwie–światełko,modlitwę i swą pamięć–w prezencie Wam składam
Zgłoś SPAM
mama Emilka
....płomyczek do nieba dla Was........(*)
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją
obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. ♥SPOCZYWAJ W POKOJU[*][*]
Mieczysławie
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją
obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. ♥SPOCZYWAJ W POKOJU[*][*] Paulinko
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) WIEKUISTE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA WAS (*)
(*) PAULINCE
(*) MIECZYSŁAWOWI
Zgłoś SPAM
żona i mama
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie
powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą,
wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...:*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..:"(
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..Pochylam cichutko głowę,by nikt nie słyszał mej kłótni z
Bogiem..Kap,kap,nie wiem,która to już łza..Nasz żal i tęsknota nieustannie
trwa..Przytulam do serca,śpijcie spokojnie..
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Zawsze już będziemy tęsknić za Wami aniołki kochane,aż do
spotkania.........
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I jak dalej mamy żyć,jak kochać mamy,jak dobrem życie naznaczyć,żeby na
końcu drogi ciernistej Naszych Bliskich zobaczyć????
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I jak dalej mamy żyć,jak kochać mamy,jak dobrem życie naznaczyć,żeby na
końcu drogi ciernistej Nasze Dzieci zobaczyć????
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.