..[']..[']..dziekujemy ze czuwacie nad nami ..KOCHAMY
WAS...[']..[']..
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Będziemy Waszymi Aniołami Stróżami . Zawsze będziemy przy Was. Gdy
będzie Wam źle wznieście oczy ku górze, my będziemy siedzieć na którejś
z gwiazd. Naszych gwiazd....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
zapalam Wam to smutne światełko Kochani...
Zgłoś SPAM
żona i mama
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie Kiedyś było inaczej,
Wspólne dni, marzenia. Teraz tego już nie ma. Dzisiaj to tylko
wspomnienia..[*]
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
można odejść na zawsze by stale być blisko
miłość nie kończy się u bram śmierci żyjecie
kochani w naszych sercach i pamięci
Dłoniom daleko, sercu zawsze blisko
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ABY BYĆ W STANIE WYTRWAĆ W CIERPIENIU ,POTRZEBNA JEST NAM MIŁOŚĆ ,SILNA
WIARA i NADZIEJA .ZOSTAWIAM DAR MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
................(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
DLA WAS ANIOŁKI*
Zapalam światełka na kilka dni mojej tu nieobecności.
Zmarła moja Mama.*
Wiem , że będziecie pamiętać o moim Przemku.
Dziękuje,,,
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
(*) PAULINCE
(*) MIECZYSŁAWOWI
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa dla Was...
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Posłuchajcie mego płaczu,wyznam to co wyznać muszę: życie bez Was takie
smutne,los jest dla nas tak okrutny -wciąż cierpimy i tęsknimy...Kiedy
wreszcie usłyszycie jak prosimy; wróćcie do nas...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zaschnięte łzy ,myśli uśpione,smutek ukryty na dnie lecz płomyk pamięci
tlić się zawsze będzie,na zawsze pamiętamy...kochamy...tęsknimy...
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Światełko do nieba .......
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.....
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w pokoju Paulinko
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.