♥NIKT KTO ODEJDZIE Z TEGO ŚWIATA,NIE UMRZE DOPÓKI SĄ LUDZIE KTÓRZY NOSZĄ
GO W SWOIM SERCU PAMIĘCI I WSPOMNIENIACH ♥ŚWIATEŁKA DO NIEBA{*}
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany....[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Może to nie gwiazdy lecz utwory w niebie,przez które przedostaje się
miłość naszych Ukochanych i świeci na nas z góry,abyśmy wiedzieli,że są
szczęśliwi......
Zgłoś SPAM
s.ewy Dyktyńskiej
Aniołki...strumień leśny-delikatnie śpiewa pieśni,które w głębi ciszy
serce,a nie ucho słyszy,co jak powiew wiatru delikatnie muska nasze ramię,aby
przebyć bez upadku każdą drogę co przed nami stanie
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SPOCZYWAJ W POKOJU ,
A PAMIĘĆ O TOBIE NIECH
ZAWSZE BĘDZIE ŻYWA(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Pamiętam ,Kochani...
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Emilka
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" [*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Póki żyjemy i śnimy w naszych sercach Was chronimy....wspomnienia nie
pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz wciąż jest w
nas smutek i tęsknota...
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI (*)
(*) PAULINCE
(*) MIECZYSŁAWOWI
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny,
ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Was Mietku..Paulinko pozostanie... Bo
zawsze myślami i sercem wszyscy będą przy Was...Śpijcie słodko u boku
Pana..[*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna...Światełko i modlitwa dla Was Kochani .....Śpijcie
spokojnie.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Gdyby na ziemi można było Schować gdzieś żale i udręki Gdyby tęsknota
miała skrzydła I odtruwała z lękiem ptaka Gdyby, ach gdyby można było Z
żalu już nigdy nie zapłakać..(*)..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.