"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba".....Wielki żal,ale i NADZIEJA
....do zobaczenia ANIOŁKI kochane ⋱⋱❤⋰⋰
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:*:*
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
MIECZYSŁAWIE(*)PAULINKO(*)
Jesteśmy tylko ludźmi.
Zwykłymi, szarymi, Bogu dłużnymi…
Za życie, za szczęście, za każdą chwilę…
Chyba się nie mylę?
Za każdą prawdę.
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Gdy tracisz najbliższą osobę, zyskujesz anioła , którego imię już
znasz....
Zgłoś SPAM
żona i mama
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany [*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Bądź... najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc,Tęczą na tle zachmurzonego
nieba... Bądź pamięcią w naszych sercach...Po wszystkie dni naszego
istnienia... Bądź dobrym duszkiem, który czuwa nad Nami..Śpij
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Smutne światełko mojej pamięci dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice s.p Przemysław Liszka
♥ŚWIATEŁKO PAMIĘCI♥
♥Dziękuję♥
za to że każde Twoje ciepłe słowo rozświetliło
ciemności mojego serca
i za wyrazy szczerego współczucia w tym trudnym czasie.
Przytulam Zosia.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Gdy oczy swoje otworzę o świcie, mój wzrok Was szuka tam na błękicie, gdzie
niebiański pałac się wznosi, tam serce moje modlitwy i światełka dla Was
zanosi.R.I.P.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Deszczu krople na oknie jak łzy na naszej twarzy,a my ciągle nie umiemy o Was
przestać marzyć,patrzymy na deszcz,na ulicę,na samochody i ludzi i tak bardzo
byśmy chcieli ze snu Was obudzić....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Być - nie znaczy tylko żyć, Być - to pozostawić coś w sercach
pamięci,wspomnieniach..:*
Zgłoś SPAM
mama Emilka
światełko do nieba ....(*)
Zgłoś SPAM
żona i mama
Wszystkie dni i noce są dla Was. Wszystkie myśli kierowane ku Wam. Gdyby
modlitwy były wysłuchane bylibyście wśród nas.[*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują tuż obok siebie, z nami
żyje także ten, który odszedł, którego pożegnaliśmy... [*] Światełko i
modlitwa dla Was
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jaśniutkie światełko dla Was..niech nigdy nie zgaśnie..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.