Z miłością oczekiwane Miłością pozostaniecie na zawsze{*}Światełko
Jaśniutkie Kochani
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Jesteście..choć Was nie ma..Jesteście jak wiatr który niesie miłość i
piękne wspomnienia..JESTEŚCIE..[*]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) PROMYKI PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pięknie by mogło być na ziemi wiecznie zielonej,wystarczy wiedzieć,gdzie
wstaje świt i pójść w tę stronę....w stronę,gdzie Was spotkamy....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
mama Emilka
kochać kogoś a potem stracić to jak szczęście kupić i łzami
zapłacić......
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Nasze światełko
dla WAS (*)
Jak codziennie
tak niezmiennie
wkraczać w życia
kołowrotek
z naszym życiem
odmienionym
sensu pozbawionym
obecności TWOJEJ
spragnionym,,,
Bliskich tulimy
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Przeżyte chwile nie giną. Nie wiemy nigdy,kiedy wypłyną z
przeszłości,by nałożyć się na to,co przeżywamy obecnie."
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Pamiętam o Was.....
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
żona i mama
*♥*•"...Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest
miłość, gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęskni bez
końca..."•*♥*•
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I
CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA CIEBIE...ŚPIJ.MIECZYSŁAWIE
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I
CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA CIEBIE...ŚPIJ.PAULINKO
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
***♥♥***
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Niech ciepłe myśli i słowa otaczają Was każdego dnia by nigdy nie
zabrakło Wam dotyku serca i przyjaźni...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I zawsze będziemy o Was myśleć,i zawsze będziemy o Was marzyć,i zawsze
będziemy Was kochać tak bardzo,bardzo ponad życie,i będziemy wciąż za Wami
tęsknić,i będziemy płakać za Wami skrycie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.