Niech Aniołowie śpiewają Ci pieśń, Niech Bóg otworzy Ci drzwi do raju
Niech modlitwy za Ciebie Pomogą Ci spać spokojni,Niech pamięć o Tobie
będzie w sercach Twoich bliskich po wsze czasy...Śpij.
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Niech Bóg swoją miłością otoczy Cię na wieki... Pamiętamy{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Anioły nasze!My czekamy na Wasze znaki i pomocne dłonie,
jeszcze dzisiaj do Nieba w modlitwie zadzwonię
i wyznam naszą tęsknotę i problemy-szczerze,
Wy nas zrozumiecie i pomożecie-ja w to wierzę.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć rano wstanie słonko,wyjdzie zza chmurki już nic nie będzie takie
samo...bo nie ma tu Naszych Ukochanych...choć uśmiech może kiedyś
wróci,już nic nie będzie takie samo....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Wasze serca wędrują z nami, po krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy
Waszą obecność, zapomnieć Was nie sposób..........
Zgłoś SPAM
żona i mama
Ci, których kochamy tak szybko odchodzą lecz pamięć po nich zostaje na
wieki[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Dzieli nas tylko czas......(*)
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) NAJJAŚNIEJSZE PROMYCZKI, MODLITWA I WSPOMNIENIE (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ZOSTAWIAM MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO WIRTUALNE...GORĄCE...TAKIE OD SERCA...
PROSTO DO NIEBA.......(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
❤... ZAWSZE W PAMIĘCI PAMIĘCI...❤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć aniołki kochane ..:"(
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
MIECZYSŁAWIE (*) PAULINKO (*)
„Wskrzesiła ich miłość, serce każdego z nich miało w sobie
niewyczerpalne źródło życia dla serca drugiego.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Tych, których kochamy nie umierają,bo miłość to
nieśmiertelność.Światełko i modlitwa dla Ciebie Paulinko
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Tych, których kochamy nie umierają,bo miłość to
nieśmiertelność.Światełko i modlitwa dla Ciebie MIeczysławie
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Pamiętam!!!Światełko za wczoraj i na dziś.. /mam kłopoty z internetem/..
Śpijcie spokojnie.
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
W samotnym bólu dusza się skarży Wciąż wracają bolesne wspomnienia
Marzeniami jesteście P. MIETKU PAULINKO [*] ♥ [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.