KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372724
Zapalone ponad rok temu
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Niedługo znów spotkamy się ,powróci radość, głośny śmiech,przez chwile cały świat będzie nasz.Potokiem słów powitacie nas, spojrzeniem, gestem jak we śnie,… z miłością odmierzamy czas .
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad..
Zgłoś SPAM
s. śp. Tomasza Chlipały
...................... (,) ..........)..........._'\!/'_ .........(,)......... (""""") ......._'\!/'_..ڿڰۣڿ♥ + ♥ڿڰۣڿ .......(""""")..ŚWIATEŁKO .ڿڰۣڿ♥ + ♥ڿڰۣڿ PAMIĘCI NIECH .✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿..PŁONIE!
Zgłoś SPAM
żona i mama
... I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg..[*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Nieustające światełko pamięci.Niech zawsze Wam płonie. Spoczywajcie w spokoju,a światło niech zawsze będzie z Wami.Śpijcie spokojnie...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
❤ "Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( ❤ !! Kochamy Was *:*
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Zgłoś SPAM
s. śp. Tomasza Chlipały
..).........).........).. TYSIĄCE ŚWIATEŁEK ..(,).......(,).......(,).. I PROMIENI SŁOŃCA .(...)_._(...)_._(...). W NIECH ŚWIECĄ W KRAINIE ŻYCIA ,(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*), DLA WAS BEZ KOŃCA.
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Marta Dembińska
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamięć jest droższa od słów ... pozostaniecie na zawsze w sercach tych, którzy WAS kochali...Śpijcie. w spokoju
Zgłoś SPAM
Rodzice s.p Przemysław Liszka
MIECZYSŁAWIE* PAULINKO* Jesteście w naszych ♥♥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
Każda pora roku jest pełna radości. Lecz wiosna bywa ostoją w miłości. I uśmiecha się Twoimi oczami...... Aby słońce na niebie zawsze świeciło dla Ciebie....Mieczysławie i Paulinko
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mamusia Natalci***
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy to ,co straciliśmy.....{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Uśmiechacie się do nas ze zdjęć...odeszliście ,ale nadal pozostajecie częścią naszego marnego życia...mamy nadzieję ,że Jesteście tam szczęśliwi...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1854   1855   1856   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012