Serce tak tęskni, a dusza woła.Twego powrotu, tak mocno pragnie, lecz taki
świat ten, że nic nie zdoła,przywrócić życia - gwieździe co
spadnie...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij Paulinko.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Serce tak tęskni, a dusza woła.Twego powrotu, tak mocno pragnie, lecz taki
świat ten, że nic nie zdoła,przywrócić życia - gwieździe co
spadnie...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
miłość przetrwa wszystko,śmierć jej nie zatrzyma.....
Zgłoś SPAM
żona i mama
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść....i nadejdzie ten dzień!!!!
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Aniołki nasze...Wszędzie przy sobie Was mamy,przy Waszych sercach trwamy.W
każdej minucie i każdym momencie-gdy wszystko gładko i gdy na
zakręcie.Śpijcie spokojne,my czuwamy,by świeciło Wam światełko♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kolejny dzień kończy się tym samym samotnością i tęsknotą,to nic może
jutro Będziecie....o Jesteście!nie to tylko Wasz obraz wyryty w naszych
sercach....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
ZATRZYMAJMY W SOBIE TO CO NAJWAŻNIEJSZE,MYŚLI CIEPŁE, CHWILE
NAJPIĘKNIEJSZE.ŚWIATEŁKA(♥) PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tęsknota , ból , cierpienie,pamięć wspomnienie...... nie znają czasu ,
pozostają na zawsze . Pokój Twojej duszy...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć zamknięte masz powieki w naszych sercach będziesz żył na wieki...(*)
MODLITWA I ŚWIATEŁKO(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Siostra Mirka i R.Nalepka (*) MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA (*)
(*) PAULINCE
(*) MIECZYSŁAWOWI
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
..['].[']..wspomnienia sa po to by na zawsze nosic w sercu ukochane
osoby..[']..KOCHAMY WAS...
Zgłoś SPAM
Marta Dembińska
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
Monika Churska
dla Was każdego dnia...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
[*]✿Tysiące światełek i promieni słońca niech świecą dla Was bez
końca.✿[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.