Czy Tam też jest wiosna? Czy śpiewają ptaki, pachną kwiaty, świeci
ciepłe, jasne słońce? Chcieliśmy dla Was tego, co na świecie
najpiękniejsze ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Czy Tam też jest wiosna? Czy śpiewają ptaki, pachną kwiaty, świeci
ciepłe, jasne słońce? Chcieliśmy dla Was tego, co na świecie
najpiękniejsze ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ci,którzy Was kochają na zawsze Was zapamiętają ponieważ wyryliście swoje
imiona w ich sercach a nie na marmurze...pamiętamy Kochani,światełko za
wczoraj i dziś...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
JEŻELI BÓG ROZDZIELIŁ, TO POTEM POJEDNA...
NAJDŁUŻSZE TO ROZSTANIE, PO KTÓRYM SIĘ ŻYJE...ŚWIATEŁKO I
MODLITWA(*)(*)(*) SPOCZYWAJ W POKOJU (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO NIECH ZAWSZE WAM PŁONIE KOCHANI
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Twoja obecność jest jak wiatr..nie widzimy jej..ale czujemy...
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA WASZEJ WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Drogę Waszą, teraz gwiazdy srebrem ścielą,Anielski śpiew czas
uprzyjemnia,Niebo domem,księżyc przyjacielem...Spoczywajcie w pokoju (**)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
moje światełko pamięci w smutny piątek
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
DROGA PAULINKO I MIECZYSŁAWIE
W codzienności naszej
różnych spraw
na dnie serca pamięć o WAS na zawsze trwa (*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
A gdzieś tam , na końcu tęczy My będziemy na was czekać....
❤ܓ
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to
nieśmiertelność” Śpijcie w spokoju
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.