Nad grobem bliskiej osoby odżyją wspomnienia, obraz ich życia powróci,
Obraz... którego zapomnieć nie sposób. Obraz. który nas cieszył. a dzisiaj
smuci...Światełko i modlitwa dla Was.Odpoczywajcie
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
ŚWIATEŁKO I MODLITWA
W NIEDZIELĘ PALMOWĄ
DLA WAS BOŻE ANIOŁKI
✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli...Nikt,kto nie przeżył tak
smutnej rozłąki,nie wie jak ona boli,szczególnie gdy idą święta...Śpijcie
spokojnie.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Gdzie nie ma łez i cierpień kres,i słońce zawsze świeci... To właśnie tam
u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. Światełko i modlitwa dla Ciebie
{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy dzień rozpoczynasz z pytaniem: Dlaczego Bóg nie dał Mu szansy dłużej
żyć ? Nie czekaj Nie odpowie Ci nikt... Tylko lekko zaszumi w pokoju wiatr..;*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co było - wszystko pamiętamy , głęboko w nas jest zachowane i
chociaż serca Wasze daleko to tak mocno zawsze kochane....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Promyczki Do Nieba♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć zamknięte masz powieki
w naszych sercach zawsze będziesz żyła na wieki...
Modlitwa i najjaśniejsze światełko (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice s.p. Przemysław Liszka
Niech światełko nasze jaśniuteńko płonie
zapalone pamięcią naszych serc
dla WAS
*♥~~*
Ból mnie przenika gdy wyciągam dłonie
do ciebie i trafiam na puste krzesło
Jesteś więc światłem i cieniem
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was Śpijcie spokojnie
Zgłoś SPAM
Monika Churska
dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Odeszli na zawsze, lecz w sercach pozostaną.Spijcie w spokoju.
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
...Jaki sens ma nasza codzienna wegetacja bez Was,każde miejsce,każdy
przedmiot,każda chwila Was przypomina,jak wytłumaczyć sobie,że tak musiało
być,jak wierzyć,że takie było przeznaczenie????:(
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
żona i mama
Napełnieni smutkiem,po policzku spływa kolejna łza
nieszczęścia...wspominamy te dni,gdy byliśmy razem,wspominamy te dni,gdy
byliśmy szczęśliwi...tęsknimy Aniołki tak bardzo...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.