Nasze światełko za wczoraj i na dziś (*)(*) Kochać i tracić, pragnąć
i żałować; Padać boleśnie i znów się podnosić. Krzyczeć
tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! - Oto jest życie: nic a jakże
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:*:*
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba
kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat razem spotkamy się wśród jasnych
nieba łąk.Światełko i modlitwa dla Was Aniołki
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wiem jak długo zniosę samotność w udręce,ludziom w oczy nie potrafię
spojrzeć szczerze,bo się uśmiecham,gdy mi pęka serce...tęsknimy Aniołki
tak bardzo...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zabraliście nasze serca,tęsknotę
wzbudziliście....tęskno,smutno,cicho,ciemno,a to dlatego,że nie ma Was z
nami...
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Pamiętam Kochani♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
SIOSTRA Ś.P. TOMASZA CHLIPAŁY
MINĘŁO SZCZĘŚCIE , NIE PRZESZŁO CIERPIENIE,
A POZOSTAŁO TYLKO WSPOMNIENIE .
SPOCZYWAJCIE W POKOJU.((**))
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
..[']..[']..Na zawsze w naszych sercach..[']..[']..
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Na zawsze pozostaniecie w sercach tych którzy Was kochali i
kochają..Mietku..Paulinko..[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na Niedziele Palmowa dla WAS MIETKU i PAULINKO
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
To płacze serce tak cichutko łka, a w smutnym oku zastygła łza.
To płacze serce nad losami Waszymi,odeszło szczęście i Wy wraz z
nim.{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Niedzielny płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Promyczki do nieba dla Was aniołki nasze....kochamy Was.....((*))
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Śpij spokojnie i opiekuj się bliskimi, bo oni tak bardzo tęsknią... [*]
Zgłoś SPAM
Żona i mama
Miejsce gdzie cisza roni łzy,bolesna cisza,nicość,zapalamy światełko-symbol
wiecznego życia...zawsze będziemy pamiętać [*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Niedzielne światełko dla Was Paulinko i p.Mieczysławie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.