Gdzie nie ma łez... gdzie cierpień kres i słońce zawsze świeci... to
właśnie tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas.. (♥)(♥)(♥)
Moja pamięć, modlitwa i promyczek;* prosto do nieba...
Zgłoś SPAM
mama Marty
światełko pamięci....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Kochać kogoś, znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne... F.
Mauric
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Miłość jest nieśmiertelna.....(*)
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
Swiatelko pamieci ♥
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Wśród ciszy tej,co gdzieś w nas śpi,a może tylko nam się zdaje,budzi się
tęsknoty krzyk i ból,co rośnie razem z płaczem..kochani..Śpijcie słodko w
puchu Niebios i czułych objęciach Pana(♥♥)
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
[']..[']..jestesmy z wami kochane anioły ..[']..[']..
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Aniołków...
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**)(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pusty świat nasz tak puste serca...strzępy, chłód, obojętność,
złość - tyle w nas pozostało, prócz tęsknoty i miłości do Was
Kochani....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Smutne jest niebo bez słonca, Bez słońca smutny jest ptak, Smutne jest życie
człowieka, Gdy bliskich osób mu brak... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama Emilka
"Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny, jego
oczy promieniejące chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych
łez."
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚWIATEŁKO MODLITWA I PAMIĘĆ (♥)(♥)Pokój Twej Duszy(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Jedyną miarą miłości jest miłość bez miary... F. Salezy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.