.Pokój Wam wieczny aniołeczki w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza
nie płynie....gdzie nie ma smutku i rozpaczy ...[*]..[*]...KOCHAMY WAS....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Kochani....
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Kochani...Wysyłam do nieba promyk,niech Wam zawsze świeci,wkładam w niego
modlitwę i ciepło swego serca -niech do Was lecą...Niech Bóg swoją
miłością otoczy Was na wieki (♥♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziemy za Wami tęsknić........(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tak mało chwil wspaniałych jest,tak mało słów co pięknie brzmią Tak
trudno dzisiaj mieć szczęśliwy dom.Odkąd Odeszliście stąd .... Światełko
pamięci i modlitwa[(*)] [(*)][(*)]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:*:*
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Płomyczek pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
Aniołki (♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Swiatelko naszej pamieci dla WAS KOCHANI.
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
światełko pamięci dla Was...((*))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
" Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad.
Dlatego miej świadomość tego, co robisz. " Autor: Paulo Coelho
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Mietku..Paulinko pamiętam...Światełko dla WAS..Śpijcie spokojnie..[*][*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że nie będzie już inaczej, deszcz odzwierciedleniem naszych dusz,
burza jak odbicie w lustrze jest buntem przeciw temu co nas spotkało, a
słońce...cóż słońca by łzy osuszyć niestety za mało
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Jak rzeka zmierzająca do oceanu, tak samo i my wszyscy zmierzamy do
wieczności. ” Moja pamięć i modlitwa za dni kiedy nie mogłam tutaj
być.dziękuje za wspólne trwanie [*].
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
PAMIĘTAMY[*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego..
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Wartość życia.....nie zależy od długości jego trwania. Ważne jest
to....ile miłości potrafimy ofiarować...w tym czasie, który jest nam
dany.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.