Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a
takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty...ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI [*]
Zgłoś SPAM
Marcin kasia Marcelek Wiktorek
..tak bardzo chcemy spedzic z wam czas wiemy ze we snie spotkamy sie...KOCHAMY
WAS
..[']..[']..
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) WIECZNE, NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI: PAULINCE I MIECZYSŁAWOWI (*)
Także na dni mojej nieobecności: (*),(*),(*), (*), (*).
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
[♥]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**)(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Haftowana myślami, postrzępiona żalem, zroszona łzami, prasowana
wspomnieniami - TĘSKNOTA - jak chusta, jak całun żałobny okrywa, otula,
oblepia nas....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Ta łza...co serce tak mocno wzrusza... Ta łza...przez którą przemawia
dusza... Ta łza...raz słodka, raz gorzka bywa, Choć z tego samego źródła
niby spływa, Przez nią serce nasze przemawia(*)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Wiemy, że nadejdzie ta chwila, gdy Wybiegniecie nam na spotkanie, znów
przytulimy Was do siebie...i będziemy już na zawsze razem, szczęśliwi,
radośni....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu. Antoine
de Saint Exupery
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.