☀❤️☀ Bez Ciebie tak pusto. Śmiech schował się w kącie i śpi.
Wieczory się dłużą,a jest ich tak dużo. Nikt bliski nie puka do drzwi. Bez
Ciebie jest smutno i płakać się chce. ☀❤️☀
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my
mijamy... Kochani, światełko pamięci na 2 niedzielę Adwentu
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nikt nie umiera tak naprawdę. Wieczność otwiera swe ramiona dla wszystkich
dusz. Z których każda miała swe zadanie do spełnienia. Bowiem wszystko co
istnieje. Ma jakiś cel.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
✿❤️✿ Mijają dni, tygodnie, miesiące i lata: - ból, miłość,
tęsknota, pamięć wciąż trwa.Zostawiam światełko wiecznej pamięci i
modlitwę .✿❤️✿
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ☆ ❤️ "Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość
to nieśmiertelność" spoczywaj w pokoju. Światełko pamięci modlitwę
zostawiam dla Was kochani... ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Każdy kwiat zwiędnie.
Każdy barwę zmienia.
Tylko jeden pozostanie.
Jest to kwiat wspomnienia.
PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ Często myślimy, po co teraz żyć, gdy ich nie ma
tutaj Może spotkamy ich w niebie? Tylko, co teraz? Łzy same lecą.Światełko
i modlitwa dla Was kochani.ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️☆❤️ "Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to
nieśmiertelność" spoczywaj w pokoju.Światełko pamięci i modlitwę
zostawiam dla Ciebie kochani... ❤️☆❤️
Zgłoś SPAM
ROZINA PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
((**))
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️✿❤️ Pamięć o Tobie wciąż w mym sercu trwa, a po mym policzku
często płynie łza.Najjaśniejsze światełko wiecznej pamięci i codzienna
modlitwa dla Ciebie ,spoczywajcie w pokoju kochani.❤️✿❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Gdzie nie ma łez. Gdzie cierpień kres. I słońce zawsze świeci. To właśnie
tam, u nieba bram. Spotkamy się, gdy przyjdzie czas. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐⭐⭐Grudzień...,niedługo Święta.Kiedyś był to radosny czas.Kiedyś
był...Ale już nie jest,bo Wy Kochani odeszliście w Inny,Daleki Świat.Niech
nasze Światełka Pamięci rozświetlają Wam drogę wśród gwiazd
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać
nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją
miłością otoczy Na wieki.❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć i światełko najjaśniejsze na tę mglistą niedzielę...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Światełka Pamięci Paulinko, Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
(( ♥ )) ❤️,,Ze snu krótkiego zbudzi się dusza człowieka... w
wieczność, gdzie śmierci nie ma.''- John Donne❤️ Zostawiam
światełko i modlitwę kochana Paulinko i Mieciu.❤️(( ♥ ))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tęsknota otula mnie w ciszy. Łzy kapią z pod powiek. Bez Was tak trudno
żyć. Serce wiecznie w żałobie. PAULINKO I MIECIU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.