KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373317
Zapalone ponad rok temu
żona Henia Dobrońskiego
☀❤️☀ Bez Ciebie tak pusto. Śmiech schował się w kącie i śpi. Wieczory się dłużą,a jest ich tak dużo. Nikt bliski nie puka do drzwi. Bez Ciebie jest smutno i płakać się chce. ☀❤️☀
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my mijamy... Kochani, światełko pamięci na 2 niedzielę Adwentu
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nikt nie umiera tak naprawdę. Wieczność otwiera swe ramiona dla wszystkich dusz. Z których każda miała swe zadanie do spełnienia. Bowiem wszystko co istnieje. Ma jakiś cel.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
✿❤️✿ Mijają dni, tygodnie, miesiące i lata: - ból, miłość, tęsknota, pamięć wciąż trwa.Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę .✿❤️✿
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ☆ ❤️ "Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność" spoczywaj w pokoju. Światełko pamięci modlitwę zostawiam dla Was kochani... ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Każdy kwiat zwiędnie. Każdy barwę zmienia. Tylko jeden pozostanie. Jest to kwiat wspomnienia. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ Często myślimy, po co teraz żyć, gdy ich nie ma tutaj Może spotkamy ich w niebie? Tylko, co teraz? Łzy same lecą.Światełko i modlitwa dla Was kochani.ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️☆❤️ "Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność" spoczywaj w pokoju.Światełko pamięci i modlitwę zostawiam dla Ciebie kochani... ❤️☆❤️
Zgłoś SPAM
ROZINA PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
((**))
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️✿❤️ Pamięć o Tobie wciąż w mym sercu trwa, a po mym policzku często płynie łza.Najjaśniejsze światełko wiecznej pamięci i codzienna modlitwa dla Ciebie ,spoczywajcie w pokoju kochani.❤️✿❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Gdzie nie ma łez. Gdzie cierpień kres. I słońce zawsze świeci. To właśnie tam, u nieba bram. Spotkamy się, gdy przyjdzie czas. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐⭐⭐Grudzień...,niedługo Święta.Kiedyś był to radosny czas.Kiedyś był...Ale już nie jest,bo Wy Kochani odeszliście w Inny,Daleki Świat.Niech nasze Światełka Pamięci rozświetlają Wam drogę wśród gwiazd
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki.❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć i światełko najjaśniejsze na tę mglistą niedzielę...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Światełka Pamięci Paulinko, Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
(( ♥ )) ❤️,,Ze snu krótkiego zbudzi się dusza człowieka... w wieczność, gdzie śmierci nie ma.''- John Donne❤️ Zostawiam światełko i modlitwę kochana Paulinko i Mieciu.❤️(( ♥ ))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tęsknota otula mnie w ciszy. Łzy kapią z pod powiek. Bez Was tak trudno żyć. Serce wiecznie w żałobie. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   164   165   166   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012