❤️❤️„Nic już nie będzie tak samo, została tęsknota i gorzkie łzy
i wspomnienie pozostało... szczęśliwych razem spędzonych dni.” Niedzielne
światełko pamięci dla Was kochani.❤️❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Anioł, któregoś dnia się pojawił.
Swoje serce na wieczność zostawił.
W bezpiecznym miejscu.
Zapal dla nas światło.
Zapal Światło w swojej duszy.
Tak żebyśmy wiedzieli dokąd iść.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... są wspomnienia, które nigdy nie znikną, są rany, które nigdy nie
znikną, są ślady łez, które nie wyschną...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
☘️☘️Jesteś tam,gdzie słońce wschodzi...
Jesteś tam,gdzie wolniej płynie czas...
Jesteś tam,gdzie szczęściu nic nie grozi...
Bądź szczęśliwi kochani . Zostawiam światełko i modlitwę.☘️☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kochani pamiętam...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ Pamięć, to skarb człowieka."Dni nie zawsze są łaskawsze.
Wszystko popłynie jak rzeka. Zostaniesz w pamięci bliskich już na
zawsze."światełko pamięci i modlitwa dla Was kochani .❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Gdy ciało i serce krwawią, dusza szuka ukojenia. Promienny uśmiech księżyca
rozświetlił Wam drogę do spokoju. Już jesteście szczęśliwi. A nam
pozostało wspomnienie i żal nieukojony. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ "Jesteś taką godziną, która już nie wróci, wspomnieniem, na
które nie ma żadnej rady,
jasnym uśmiechem, który tak bardzo smuci…” ❤️
Odpoczywajcie w pokoju
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
((❤️))"Są chwile, by działać i takie,
kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los...Światełko i modlitwę
zostawiam. spoczywajcie w pokoju.((❤️))
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️*❤️Miłość nie umiera Zostawia w naszym sercu ślad Słodki ślad
istnienia Schowany gdzieś na dnie ... naszego serca. Zostawiam światełko i
modlitwę dla Was.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystko co dziś mogę zrobić. To pamiętać. Wszystko co dziś mogę zrobić.
To wspominać. Choć tęsknota serce rwie. Wszystko co dziś mogę zrobić. To
pamiętać. Choć już nie ma Was. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❀❤️Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o
nich myśląc i kochając. Zostawiam światełko i modlitwę dla Was kochani
...❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać
nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją
miłością otoczy Na wieki.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Pamięć, to skarb człowieka. Dni nie zawsze są łaskawsze. Wszystko popłynie
jak rzeka. Zostaniecie w pamięci zawsze! PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W Dniu Palenia Świec nasze smutne do bólu światełko dla Was Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.