Kochani, światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą bliskich,niech
się tli do niebios bram.... Już adwentowe światełko pamięci. Pamiętam
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Często myślimy, po co teraz żyć, gdy ich nie ma tutaj Może spotkamy
ich w niebie? Tylko, co teraz? Łzy same lecą.Światełko dla
Ciebie.Światełko i modlitwa dla Was kochani.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Na końcu drogi jest meta.
Na końcu wspinaczki jest szczyt.
Na końcu nocy jest świt.
Na końcu zimny jest wiosna.
Na końcu śmierci, nie ma śmierci.
- JEST DALEJ ŻYCIE-
PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️†♣† Tak wiele wspomnień… wiele wrażeń… W swojej wędrówce
zamknął czas Wciąż do nich wraca myśl uparta Choć Cię już nie ma z nami.
Żyjesz w nas.Światełko i modlitwa dla Was kochani . ❤️†♣†
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Paulince i Mieciowi..
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️ Zgasło światło, nastała ciemność, słowa zastygły w
ciszy, wypaliła się świeca, zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu
przeznaczenia. Zostawiam światełko i modlitwę dla Was
kochani.❤️❀❤️"
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zabrakło Aniołków.
już nie ma Ich z nami.
Są znów u siebie.
Szczęśliwi bez granic.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Pamięć, to skarb człowieka. "Dni nie zawsze są łaskawsze.
Wszystko popłynie jak rzeka. Zostaniesz w pamięci bliskich już na
zawsze."Zostawiam światełko i modlitwę dla Was kochani.❤️"
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️Zapalam znicz i patrzę
Jak rozpala się płomień,
A razem z tym płomykiem
Przychodzą setki wspomnień…Zostawiam modlitwę i światełko wiecznej
pamięci kochani.❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jak wątłe życie - nie myślimy o tym.
W biegu spraw naszych, w kołowrocie zdarzeń.
Gdy w jednej chwili,w ułamkach sekund.
Śmierć nam obiera okruchy marzeń.
PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
✿❤️✿ Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie
zabierze tego, co w sercu zostanie. Zostwiam światełko wiecznej pamięci i
modlitwę dla Ciebie kochani .✿❤️✿
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych
zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem. Zostawiam światełko i modlitwę kochani.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.