<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>
NIECH DOBRY BÓG, ZAPROWADZI CIEBIE ANIOŁKU DO KRÓLESTWA SWEGO...
<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>
Zgłoś SPAM
Dariusz(pamiętajmy.com)
Podobnie i wy - teraz smucicie się, lecz Ja znów was zobaczę i wtedy serce
wasze będzie się radowało, a nikt nie pozbawi was tej radości..
Mąż Joasi, tato Agnieszki, Marcinka, Gosi i Justynki
Zgłoś SPAM
mama
Paulinko córciu kochana ciężko nam wszystkim jest tu bez ciebie i tatusia wy
tam sobie świętujecie a my tu się smucimy kocham cię córciu mamusia zapala
ci światełko urodzinowe[*]
Zgłoś SPAM
żona
Mieciu kochanie moje tak mi dziś ciężko w tym dniu twoich imienin dziś mogę
tylko zapalić ci światełko imieninowe[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Panie Mieczysławie w dniu imienin pana ślę do nieba śliczny bukiet kwiatów
i do Paulinki ślę śliczne światełka niech lecą do nieba dla Was kochani
...
Zgłoś SPAM
Halina
URODZINOWY PŁOMYCZEK DLA PAULINKI...(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Imieninowe Światełko pamięci tatusiu niech Ci się pali wiecznie...kochamy
Cię:*:*!:"(
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Urodzinowe Światełko pamięci Paulinko niech ci się pali wiecznie ...kochamy
Cię :*:*! :"(
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Halina
PIĘKNE IMIENINOWE ŚWIATEŁKO DLA PANA MIECZYSŁAWA...(((*))))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Noworoczne światełko naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Halina
Bóg nas kiedyś połączy..Wezwie nas też do Siebie.On sprawi wszystko,abyśmy
spotkali się w niebie..**)Dla bliskich Paulinki i Mieczysława w Nowym Roku
2014 dużo zdrowia, siły i wiary w lepsze jutro...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE PAULINKO TWOIM BLISKIM W NOWYM ROKU
2014 ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA NADZIEJ I WIARY W LEPSZE JUTRO .
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE MIECZYSŁAWIE TWOIM BLISKIM W NOWYM
ROKU 2014 ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA NADZIEJ I WIARY W LEPSZE JUTRO .
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Kochany aniele dzis twoje swieto posylamy Te swiatelka z naszych serc wysoko do
nieba nieba do ciebie(")..(2')....kochamy was...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kochamy Tych co odeszli,bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy Oni
zawsze są z nami. Smutne światełko dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kochamy Tych co odeszli,bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy Oni
zawsze są z nami. Smutne światełko dla Ciebie(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.