Dla pana Mieczysława i Paulinki dużo ślicznych niebiańskich światełek a
dla bliskich życzę na ten Nowy Rok błogosławieństwa Bożego i szczęścia.
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
DLA WAS KTÓRYCH NIE MOŻEMY ZOBACZYĆ , KTORYCH NOSIMY W SERCACH WIERZĄC ŻE
JESTEŚCIE W LEPSZYM ŚWIECIE , ŻE JESTEŚCIE PRZY NAS ZAWSZE ,,,
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI... .KOCHANI....
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie
odszedł...Jaśniutkie światełko dla Was...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko w ostatni dzień roku [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W ten ostatni dzień roku... [*][*]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Paulinko,Mietku,dla Was Kochani,w ten smutny ostatni dzień
roku....Elżbieto,Anitko,Bartku,przytulamy mocno i dziękujemy....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze serca tak bardzo do Was tęsknią...niech nasza miłość otula Was
każdego dnia, aż do spotkania...nasze ciepłe myśli z Aniołkową Rodziną,
wyciszenia i spokojnego żeglowania po oceanie wspomnień
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Światełko
Najjaśniejsze kończące ten 2013 rok
Twoim najbliższym
Życzę od serca,
- by każda łza w oku
- miała smak szczęścia,
- by nadziei płomienie
- nie gasły w mroku
- w Nowym 2014 Roku!!!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ciebie brakło,Wszystko się przysypało ,nadzieja na lepsze jutro ,stała się
tylko słowem, serce się złamało :(((Modlitwa i Sylwestrowe światełko
Pamięci. Niech Bóg ma Cię w opiece[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Halina
Nadzieja na spotkanie z naszymi Bliskimi w Lepszym Świecie pomaga trwać i
czekać. Przesyłam światełko mojej pamięci...((*))((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Kochani jutro wasze święto ,tatuś imieninki Paulinka urodzinki ...i jak tu
żyć bez Was aniołki ...:"(!Pamiętamy zawsze :*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech Cię Pan Błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad
Tobą,niech Cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i
niech Cię obdarzy pokojem"(LB 6, 23)Światełko dla Was
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama i żona
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Jaśniutkie światełko dla Was Aniołki [*] Dziękuje za pamięć ,za te
wszystkie dobre słowa , za światełka dla mojego Tomaszka,przepraszam miałam
awarie komputera.Dziękuje.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.