Wy nie odeszliście daleko - jesteście z nami. Dlatego palę wam świeczkę,
jej płomyk serce ogrzewa, bo kiedyś będziemy znów razem. W to wierzyć
trzeba...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze zniczem i
modlitwą...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Noworoczne,cieplutkie światełko dla Pana Mieczysława i Paulinki...
Zgłoś SPAM
żona i mama
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie,
którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i
krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
SIOSTRA ZUZI ZIEMBY
Noworoczne światełko z modlitwą dla Ciebie Was.
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Jaśniutkie światełko w dniu imienin panie Mieczysławie niech się pali
wiecznie [*] A Nowy Rok 2014 niech Was obdarzy szczęściem tam w Niebie [*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Noworoczno - Urodzinowe Światełko pamięci Paulinko niech ci się pali
wiecznie [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Noworoczne światełko pamięci [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieczysławowi w dniu imienin, Paulince w dniu urodzin - gwiazdkę na niebie
-promyk nadziei, księżyc, by zawsze drogę odnależć, blask słońca -ciepło
od nas dla Was i wieczną pamięć
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niebo i Wy jesteście w naszych marzeniach...gdyby można było cofnąć
czas...Bliskim życzymy choć odrobiny szczęścia, zdrowia i siły...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcela,siostra Bastka córka Grażyny Smoczyńskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Rafała P.
Och,Kochani-odeszliście przed nami . Nauczywszy nas nieskończonej miłości
Tej nocy świat zapalił świece Może dostrzegliście je z wysokości.WASZYM
BLISKIM ŻYCZYMY SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Wszystko się kończy, wszystko przeminie... I sen się przerwie - słodkie
marzenie... Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie... I wciąż trwać
będzie, a tym jest - wspomnienie...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tęsknota i ból po stracie ukochanej osoby, mają niewyobrażalny wymiar.
Noworoczne światełko i modlitwa [*][*][*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.