Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my
przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu..
Zgłoś SPAM
HALINA
W pamięci zostają żywe obrazy a w sercu nadziei płomień. Chwile, które tak
bardzo zatrzymać byś chciał, jak fale odpłynęły gdzieś w
dal...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...(~~)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech to światełko odnajdzie Cię Mieczysławie, gdzieś tam, wysoko i
przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają((*))Światełko i
modlitwę zostawiamy......
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech to światełko odnajdzie Cię Paulinko, gdzieś tam, wysoko i przekaże
Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają((*))Światełko i modlitwę
zostawiamy......
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Łez pożegnania kilka, rozdarte wspomnienia, cisza niczym powrotu obietnica na
do widzenia...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!!
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mineło szczęście- nie przeszło cierpienie- pozostało tylko
wspomnienie.....KOCHANI.....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu
pozostają na zawsze... Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
Modlitwa i jaśniutkie światełko naszej pamięci dla Was Aniołki...[*] [*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
.tęsknota rozdziera nam dusze... wiemy że jesteście, ale czemu tak daleko???
Czemu musimy Was kochać na odległość...? Pozostaje tylko czekanie......
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Wczoraj miałaś Urodzinki,Paulinko,Mietku Twoje Imieniny..nie było mnie u
Was..dzisiaj drugi okrutny kolejny...moje światełko najjaśniejsze ,Kochani
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt
nie zawoła.Tylko wspomnienia krzyczą.Smutne światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt
nie zawoła.Tylko wspomnienia krzyczą.Smutne światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Was Kochani... światełko do samego nieba [*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tobie za wcześnie zatrzymał się czas...W sercach na zawsze zostałeś wśród
nas. Kochamy , pamiętamy ,tęsknimy... Światełko Pamięci i Modlitwa
[*][*][*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.