Człowiek narodzony z niewiasty
żyje krótko i jest przesycony niepokojem.
Niczym kwiecie wyrasta i zostaje ścięty,
i ucieka jak cień, i nie pozostaje przy życiu. (Źródło: Hi 14:1, 2)((**))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
.Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją, Gdy w sercu pustka,
smutek i żal Tak trudno śmiać się razem z innymi Gdy wiemy, że Was już nie
ma wśród nas
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
I cisza.... I pustka... Brak kogoś....kto szedł wspólnym życiem wspólną
drogą... Tak bardzo brak...światełko pamięci...((*))
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Was pozostanie... Bo zawsze myślami i
sercem wszyscy będą przy Was...Śpijcie słodko u boku Pana..[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
Nasze dni są jak na polu kwiat...Kochani dobranoc...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
~♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~♥
Każde serce za kimś tęskni
I wspomina w ciszy zamyślenia.
Wydobywa się powiew ciepły
I w sercu wiele przemienienia...
~♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~♥
MOJA PAMIĘĆ,MOJA
MODLITWA...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie przeżywamy każdego dnia w inny sposób, jak tylko tęskniąc...cisza,
mrok, pustka...odebrano nam to co najdroższe...
Zgłoś SPAM
MAMA MARCELA SIOSTRA SEBY I CÓRKA GRAŻYNY
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
... Dla świata byłaś tylko człowiekiem, ale dla niektórych byłaś całym
światem...((*))
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
... Dla świata byłeś tylko człowiekiem, ale dla niektórych byłeś całym
światem...((*))
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Za zasłoną z chmur jesteście dusze umiłowane ,za zasłoną z chmur
Jesteście w Ogrodach Pana .Dla pana Mieczysława i Paulinki ślę do nieba
światełek tysiące ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko i modlitwę zostawiamy aniołeczki ...:"(!..tęsknota jest
okrutna :*:*
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
Gdzie nie ma łez, ....
gdzie cierpień kres i słońce zawsze świeci...
To właśnie tam,
u Nieba bram - ...spotkamy swoje ANIOŁY …
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wy przeszliście do innego świata,a my umieramy tutaj powoli,wspominamy z Wami
przeżyte lata i w myślach błądzimy po wspomnieniach...Modlitwa i Światełko
Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Piątkowe światełko Mieczysławie i Paulinko..........
Zgłoś SPAM
Dariusz(pamiętajmy.com)
„Boże, Tyś chciał, aby ten kwiat zamknął swój kielich tak wcześnie“.
Mąż Joasi, tato Agnieszki, Marcinka,
Gosi i Justynki (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.