KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373228
Zapalone ponad rok temu
mama tadzia W
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...Umarli umierają dopiero wtedy, gdy przestaniemy o nich myśleć...Pamięć o nich przywraca im życie... Panie Mietku, Paulinko, jeszcze urodzinowe światełko
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️★❤️★ Wszystko na świecie prędko przeminie, Płomienie zgasną, woda przepłynie, Przeminie radość i to, co boli, Czasy nieszczęścia i czasy niedoli.Zostawiam światełko i modlitwę.★❤️★ ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serce,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy, czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️"Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo trudna chwila. Ból po stracie sprawia, że nie jesteśmy w stanie oddać swoich emocji słowami" Zapalam imieninowe światełko pamięci.❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Noworoczne Światełka Pamięci Paulinko i Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Urodzinowy Płomyk Paulinko...Imieninowy Płomyk Mietku...i moje łzy
Zgłoś SPAM
mama Marty
Noworoczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Dorota
Paulinko dla Ciebie światełko urodzinowe, a dla Mieczysława imieninowe
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
"⭐☀❤️☀⭐ "Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich" Zapalam noworoczne światełko pamięci dla Was kochani .Bliskim życzę zdrowia, szczęścia pomyślności i wytrwałości w Nowym 2020 Roku.⭐☀❤️☀⭐"
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Bliskim życzę szczęśliwego, obfitującego w pomyślność i zdrowie Nowego Roku 2020
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jesteście daleko tak. Czuję mocno jak Was mi brak. Waszego uśmiechu, miłego spojrzenia. Zostają mi tylko cudowne marzenia. I nadzieja, że wkrótce się spotkamy. Jesteście w mej pamięci i modlitwie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci na kolejny rok.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Ostatnie w tym roku bardzo smutne światełko pamięci... Dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatni dzień roku...moje światełko i łzy Kochani...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❄️❤️ Mija kolejny rok naszego wspólnego czuwani przy naszych bliskich zmarłych, Dziękuję i życzę dużo siły na następny rok 2020. Zostawiam światełko i modlitwę dla Was kochani ❤️❄️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Smutne Światełko Pamięci na ten przedostatni dzień "starego roku" ❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️⭐☘️❤️Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, co w sercu zostanie.Zostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci dla Was kochani .❤️⭐☘️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   160   161   162   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012