❤️†♣† Tak wiele wspomnień,wiele wrażeń.W swojej wędrówce
zamknął czas Wciąż do nich wraca myśl uparta Choć Cię już nie ma z nami.
Żyjesz w nas.Światełko i modlitwa dla Was.❤️†♣†
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Serca zasnęły już się nie obudzą. Przekroczyły próg nowe Życie
rozpoczęły. Już nigdy w przeszłość nie powrócą. Bo pierwszego Życia
nikt im nie przywróci.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️*❤️"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić,
bowiem najlepiej wyraża go milczenie"Światełko poświąteczne otulone
wieczną pamięcią wysłam prosto do Nieba dla Was kochani.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Odchodzimy wtedy, gdy lepsi już nie możemy być..." Panie Mietku,
Paulinko, już poświąteczne światełko pamięci, zadumy i modlitwy.
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ ✽ ❤️ Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili
ślady w naszych sercach, pozostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci.
Spoczywajcie w pokoju.❤️ ✽ ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wspomnieniem już tylko jesteście. Uśmiechem lub smutkiem. Lecz to co w życiu
minęło. Niestety już nie wróci. Jest tylko marzenie. Że kiedyś się
spotkamy. PAULINKO I MIECIU.
❤️⭐☘️❤️☘️⭐Kochani,Was już nie ma przy nas, ale myślami
jesteśmy z Wami.Czas leczy rany, ale nie ból w sercu trwa.Zapalam Wam
światełko na drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia.❤️⭐☘️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Świąteczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
RODZICE .Ś.P. PRZEMYSŁAW LISZKA
**(*)
"Nie potrzebuję ANIOŁKA
na mojej choince
Już mam JEDNEGO ,
który spogląda na
mnie z NIEBA."
Rodzinko wirtualna przesyłamy świąteczne pozdrowienia z życzeniem siły na
trwanie tu dla n
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Pozostały tylko wspomnienia.
Które już nie wrócą.
Które serca ranią.
I tak bardzo smucą.
PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⭐☘️⭐Wśród wielkiej miłości Wszystko jest poczęte I wszystko - bez
sensu - Lecz bardzo jest święte.Światecze światełko i modlitwa dla Was
.⭐☘️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne do bólu wigilijne światełko Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Świąteczne Światełka Pamięci. Bliskim życzę spokojnych świąt Bożego
Narodzenia
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️A nadzieja znów wstąpi w nas.Nieobecnych pojawią się
cienie.Uwierzymy kolejny raz.W jeszcze jedno Boże Narodzenie.Zapalam
światełko.BLiskim życzę szczęśliwych świąt, wytrwałości i wiary w
sercu.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
A czym są nasze
wspomnienia.Radością,Tęsknotą,Smutkiem.Pragnieniem,Żalem,Błaganiem.Łzą,która
liczy czas miniony.Szczęściem ukrytym głęboko w SERCU. BLISKIM ŻYCZĘ
SPOKOJNYCH ŚWIĄT.POZDRAWIAM CIEPŁO.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywaj w
spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.