♥❤️♥„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie
łza nie płynie, gdzie słuchać Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny.
Zostawiam światełko i modlitwę dla Was kochani. ♥❤️♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
A kiedy odejdziemy pamiętajcie o nas. A kiedy odejdziemy nie zapomnijcie nas. A
kiedy odejdziemy i tak będziemy przy Tobie. Będziemy zawsze i w pogodę i w
deszcz.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
"❤️Tak wiele wspomnień… wiele wrażeń… W swojej wędrówce
zamknął czas.Wciąż do nich wraca myśl uparta.Choć Cię już nie ma z nami
żyjesz w nas.Zostawiam światełko i modlitwę dla Was kochani"❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️❤️ Płomyczek jasny, otulony Pamięcią do Nieba ślę ❤️☀️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️†♣† Trzeba Pamiętać i Trzeba Kochać I więcej już nic Nie
możemy zrobić.Lampeczka pamięci i modlitwa dla Was kochani, spoczywaj w
pokoju...❤️†♣†
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wspomnieniem już tylko jesteście. Uśmiechem lub smutkiem. Lecz to co w życiu
minęło. Niestety już nie wróci. Marzenia weryfikuje życie. Pozostało,to
że kiedyś się spotkamy. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Paulince i Mieciowi...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
"❤️*❤️ Kiedy kochamy, stajemy się nieśmńiertelni i
niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr. Zostawiam światełko
pamięci i modlitwę dla Was kochani.❤️*❤️"
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Na jednej dłoni wspomnienia.
Przeszłość co przeminęła.
Dni szare i kolorowe.
Na drugiej dłoni marzenia.
Ukryte pragnienia duszy.
I coś nie do spełnienia.
PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
☀❤️☀Nawet ciemność nie jest ciemna Panie, bo przed Tobą noc jak
dzień jaśnieje".Zostawiam światełko wiecznej pamięci i
modlitwę.☀❤️☀
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⭐❤️⭐ Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież.I pozostaniesz w jasnym
świecie.Jest coś, co mrokom się opiera. Jest pamięć.A ona nie
umiera.Światełko i modlitwa na Święto Trzech Króli.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
☘️❤️☘️ Jesteś tam,gdzie słońce wschodzi.Jesteś tam,gdzie wolniej
płynie czas... Jesteś tam,gdzie szczęściu nic nie grozi. Bądźcie
szczęśliwi kochani. Zostawiam światełko i modlitwę .☘️❤️☘️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Śpijcie snem szczęśliwym pod pieczą PANA.
Tam,gdzie miłość Boga, na wieczność Wam dana.
PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
((**))
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Was.⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.