...Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które
zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których
zawsze zasypie nas lawina wspomnień... Kochani, pamiętam...
Zgłoś SPAM
żona śp. Henia Dobrońskiego
❤️ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać
nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją
miłością otoczy Na wieki.❤️"Światełko dla Was kochani. ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZINA PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
żona śp. Henia Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Zniknęliście nam z oczu na wieczne sny,
zostawiliście nam smutek i gorzkie łzy”, ale nigdy nie znikniecie z naszych
serc i pamięci. Zostawiam światełko i modlitwę kochany
.⊰♥⊱❤️⊰♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kiedy życie ziemskie minie. Wtedy w innej już krainie. Pozwól Panie przyjść
do Siebie. I na wieczność zostaw w niebie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp. Henia Dobrońskiego
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał,
opłakuje. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️♥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Waszej Pamięci ...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kiedy zapalać będę znicz,
a płomyk jego dłonie ogrzeje!
To będzie dotyk osób tych,
co w Mej pamięci ciągle istnieją
PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️✽❤️ "Ludzie, których kochamy,zostają na zawsze, bo zostawili
ślady w naszych sercach". Zostawiam najjaśnieśniejsze światełko
wiecznej pamięci i modlitwę dla Was kochani.❤️✽❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️Ci którzy są już w krainie ciszy odchodząc kiedyś od nas ciałem
zostali duszą co wszystko słyszy opiekując się nami przez dni całe Oni
przekroczyli już życia próg ten najwyższy który i nas czeka.❤️
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odeszliście nagle jak płomień świecy
zdmuchnięty na wietrze.
Lecz pamięć o Was trwać będzie wiecznie.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
✿❤️✿ Zapalam znicz i patrzę
Jak rozpala się płomień,
A razem z tym płomykiem
Przychodzą setki wspomnień… Spoczywajcie w wiecznej szczęśliwości
Paulinko i Mieciu .✿❤️✿
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
((❤️)) Śpisz cicho, bez smutków i bez cierpienia? Nie płaczmy!? to wola
pana Wszystko na świecie zmienia.Zostawiam światełko wiecznej pamięci i
modlitwę dla Was kochani ..((❤️))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nigdy nie ma dobrego momentu na pożegnanie bliskich, ale zawsze jest dobry
czas, żeby otulić ich myślami...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.