❤️Zabrakło wiary w wyższe istnienie brakuje oddechu każdego ranka jedynie
żałoba istnieje i palące się świece w kagankach.❤️Zostawiam światełko
wiecznej pamięci i modlitwę.❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❀❤️ Zgasło światło, nastała ciemność, słowa zastygły w
ciszy, wypaliła się świeca, zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu
przeznaczenia. Zostawiam światełko i modlitwę dla Was ..❤️❀❤️"
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Aniele nasz schowaj nas w duszy.
A w skrzydłach otul snem.
Ty przy nas zawsze bądź,
W niebiosach ukołysz.
Otul słodkim niebem i zaśnij obok nas.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o
wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia o tych złych?
Walter Moers❤️Zapalam najjaśniejsze światełko wiecznej pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... Oni nadal są w naszych sercach, nadal są w naszych wspomnieniach, nadal
Ich obecność czujemy, tylko dotknąć Ich nie możemy...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych
zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem. Zostawiam światełko i modlitwę.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Boże, miłosierny Panie. Daj duszom sług i służebnic Twoich. Miejsce w
niebie. Błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
((**))
Zgłoś SPAM
żona śp. Henia Dobrońskiego
❤️*❤️"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić,
bowiem najlepiej wyraża go milczenie"Światełko poświąteczne otulone
wieczną pamięcią wysłam prosto do Nieba dla Ciebie.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Niewiele rzeczy w życiu ma naprawdę trwałą wartość.
Jedynie WSPOMNIENIA są takim rajem.
Z którego nikogo nie można wypędzić.
Zgłoś SPAM
żona śp. Henia Dobrońskiego
"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci."
Zapalam znicz wiecznej pamięci i dziękuję ślicznie wszystkim, którzy
trudzą się szukając strony mojego męża w księdze pamięci zmarłych.
☀❤️☀Nawet ciemność nie jest ciemna Panie, bo przed Tobą noc jak
dzień jaśnieje".Zostawiam światełko wiecznej pamięci i
modlitwę.☀❤️☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp. Henia Dobrońskiego
«̭❤️»̭̌ Często myślimy, po co teraz żyć, gdy ich nie ma tutaj Może
spotkamy ich w niebie? Tylko, co teraz? Łzy same lecą. Zostawiam światełko
pamięci i modlitwę dla Was kochani. «̭❤️»̭̌
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie płaczcie. Wszyscy pomrzemy.
Wszak życie ludzkie to wędrówka krótka.
Na sąd anielska zawoła pobudka.
I wtedy - biedni i bogaci.
Staniemy wszyscy jak szeregi braci.
PAULINKO I MIECIU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.