Na Trzech Króli „Zapisuję na drzwiach* mojej wiary wyznanie dym kadzidła
zasnuł mieszkanie Trzech Króli było czy mi się śniło archanioł z
mieczem przeszedł pomimo chylę głowę przed Tobą Panie ...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Mieliśmy wszystko:szczęście każdego dnia,chęć życia,nadzieję na
przyszłość...I nie zostało nam z tego nic prócz wspomnień,które im wtedy
bardziej radosne,tym teraz dotkliwiej bolą [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
W smutne Święto Trzech Króli,Paulinko,Mietku,Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, najsmutniejsze jest
wlasne serce, gdy cichutko woła..... WRÓĆ....swiatełko dla Was KOCHANI.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Biała róża... A na każdym jej płatku ...jedno pożegnanie To co w sercu
najbliższych na zawsze zostanie... ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
(¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.- Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co
odeszli Wspomnienia nie pozwalają nigdy zapomnieć.Światełko
pamięci(((***)))
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
A gdy juz przyjdzie pora
Ty właśnie drzwi otworzysz
Mamie i Ojcu Twemu
Każdemu mówiąc "ZOSTAŃ"
Bo tu już nie ma cierpień
Łez, smutku ani ROZSTAŃ.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
UMIAŁEŚ KOCHAĆ I BYŁEŚ KOCHANY LECZ WOLA BOŻA tak UCZYNIŁA ŻE GODZINA
TWOJA ZA WCZEŚNIE WYBIŁA. KOCHAĆ CIĘ BYŁO ŁATWO ZAPOMNIEĆ
NIEMOŻLIWE.MODLITWA I ŚWIATEŁKO[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dla Was kochani śliczne światełko na dzisiaj zapalam...
Zgłoś SPAM
żona i mama
W myślach błądzimy po wspomnieniach ,łzy z naszych oczu ciurkiem płyną i
dawne szczęście w smutek zamieniamy ,bo z Waszym odejściem szczęścia czas
minął...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Światło nadziei, które płonie
Ukoić może to rozstanie
I dziś splecione w bólu dłonie
Wciąż oczekują na spotkanie...((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
pamiętamy ..!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiemy, że nadejdzie ta chwila, gdy Wybiegniecie nam na spotkanie, znów
przytulimy Was do siebie...i będziemy już na zawsze razem, szczęśliwi,
radośni....Tymczasem odpoczywajcie w spokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama Dawidka Staneczko [*]
Najsmutniejsze są łzy,wypłakane z tęsknoty.Najsmutniejsze są wspomnienia,
które zadają okropny ból.Najsmutniejsze jest własne serce gdy cichutko woła
..."wróć"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.