Zgasło światło.Nastała ciemność,lecz nie nocy,słowa zostały w
ciszy.Wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg.Czas dobiegł
kresu,pozostała ostatnia droga-pożegnanie najbliższych ból i łez.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
*♥*Światełko i modlitwę ofiarujemy *♥*
...i już sami
a poza nami
świat który zdążył mi się prześnić ...
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika….. zawsze
jednak zostawia za sobą trwałe wspomnienia i jeszcze trwalszą
nadzieję..[*]..
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy” Modlitwa i
Światełko na dzisiaj [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego światełko pamięci zapalam
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo
w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Dusze ich uleciały w błękity...Ńa grobie krzyż, nadzieja
zmartwychwstania... W sercach miłość się zachowała. Źyjemy tajemnicą
spotkania...[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją pamięć..:"(!.. Aniołeczki smutno bez Was :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tam,za zamkniętymi oczami jest naszej wyobrażni kraina, w niej zapisujemy
chwile, które świat dla nas zatrzymał.Wrażenia,przeżycia,tęsknoty.Tam
przebywamy z Tymi,o których tylko marzymy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć sprawia,że jest nam łatwiej.Pamiętamy
uśmiech,słowa,chwile.obraz,którego nic i nikt nie zniszczy.Jest z nami na
zawsze.Nigdy nie przeminie.Jest nieśmiertelny.Światełko i modlitwę
zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
pamiętam... [♥] [♥]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak dalekie światło latarni morskiej jest ratunkiem dla rozbitków, tak
nadzieja na spotkanie podtrzymuje nasze trwanie pomimo bólu, rozpaczy i
tęsknoty...pamiętamy Aniołki gdziekolwiek jesteśmy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.