Przychodzi taki dzień,
w którym już nawet nie ma pytań.
Nie ma zaciskania powiek.
Są tylko wspomnienia i jedno marzenie Bliskich.....
BY SPOTKAĆ SIĘ Z WAMI ZNÓW...
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
pamiętam...
[♥]
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
"Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy,
nic już nie będzie takie jak było....\"
Jaśniutkie światełko pamięci ((*)).
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczne szczęście, wieczną radość daj Im dobry Boże - nie pytaj dlaczego -
Oni byli warci tego....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Niedzielne światełko do samego nieba [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły.Zostały
tylko piękne wspomnienia,tęsknota i ból co odbiera do życia siły.(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły.Zostały
tylko piękne wspomnienia,tęsknota i ból co odbiera do życia siły.(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Panie Mieczysławie i Paulinko śliczne światełko ślę do nieba ...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
światełka pamięci {*}{*} PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Wróciłam od Magdzi, rozświetliłam Jej grobek światełkami, w myślach
miałam wszystkie nasze Aniołki, a Ona oddaje mi swój nostalgiczny uśmiech z
fotografii....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Stracić Ciebie to tak,jakby zatrzymać czas,aby nigdy nie było jutra
...Stracić Ciebie to tak,jakby spaść w otchłań nicości,poznać jak bardzo
boli tęsknota... Jaśniutkie światełko na dzisiejszy dzień.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
*♥* JESTEŚCIE W MOIM
SERCU ZAWSZE I NA ZAWSZE*♥*
„Jak żyć
Kiedy rządzi nami p r z e s z ł o ś ć
i jak się od niej uwolnić skoro to ona nas
s t w o r z y ł a..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niedzielne Światełko pamięci aniołeczki... smutno bez was ..:*:*!
Zgłoś SPAM
HALINA
Łza gorzka się toczy po twarzy.
Dlaczego to życie tak trudne,
Dlaczego nie można już marzyć...I tylko wspomnienie zostało po
WAS...(¯`*´¯)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bóg nie obiecał słońca bez deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu.
Bóg obiecał siłę na każdy dzień.Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][8][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami aż do Spotkania...
[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.