Czym, że jest życie, tak krótko trwa, śpieszmy się kochać, zanim w oku
zakręci się łza..[*]..śpijcie spokojnie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥Ci, którzy żyją nadzieją,♥♥♥widzą dalej.♥♥♥ Ci, co
żyją miłością,♥♥♥widzą głębiej. ♥♥♥Ci,co żyją
wiarą,♥♥♥widzą wszystko w innym świetle.♥♥♥Zostawiamy światełko
i modlitwę ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą...życie tak krótkie, a takie
mokre...Mokre od łez,smutku...żalu...tęsknoty. Modlitwę i światełko dla
Was Kochani.(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żadne tłumaczenia zrozumieć nam nie pomogą...została nam nadzieja, że
przemieniliście się w pięknych Aniołków, patrzycie na nas z góry...w
naszej pamięci, w naszych sercach Jesteście...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Spadły krople łez do środka,nietypowo bo na serce.A gdy ono je poczuło
zapłakało jeszcze więcej.Bo choć krople łez podobne i tak samo
wyglądają.To te nasze bardzo gorzkie w sobie tyle bólu mają(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
,,Zajmij Swe miejsce
wśród gwiazd
i niech Twoja gwiazda
zaświeci jaśniej,
abyśmy wiedzieli,
Że Ty tam jesteś.\"
Bóg z Wami ....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Kochanie promyczek dla Ciebie... Bądź Naszym Aniołem Stróżem...
\"Niech modlitwa i to światełko zapalone na dzisiaj prowadzi Cię wprost
do Boga\"[♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Kiedy WAS nie ma,
to jakby niebo miało się rozstać na zawsze ze słońcem ◠✿◠◡◠✿
Zgłoś SPAM
mama ANI O pamiętam...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥..aniołeczki ..! Nasza pamięć ..:"(*
Niech to światełko zapalone na dzisiaj prowadzi Was wprost do Boga
Zgłoś SPAM
mama Marty K.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
*♥*Tęsknimy za Wami Aniołki Nasze Ukochane*♥*
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Graj aniele ciszy graj Twych strun Niechaj dotknie smutek .tęsknotę
Moja modlitwa, pamięć i światełko na dzisiejszy dzień (*)
...))
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Jednego dotyku Waszego nam brakuje...
Jednego nawet słowa prostego
Jednego całusa
Jednego spojrzenia jedynego w świecie uśmiechu P.MIECZYSŁAWIE PAULINKO ♥†
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.