Nasze serca mają wyjątkową pamięć aniołeczki kochane ..:(:(! ..Tak bardzo
was brakuje...!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko naszej pamięci wraz z modlitwą zostawiamy.
Zgłoś SPAM
HALINA
...._.•*”♥♥˜˜”*°•.
_.•*”♥♥˜˜”*°•.
_.•*”♥♥˜˜”*° DLA WAS MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dużo ślicznych niebiańskich światełek dla Was kochani ślę ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości...pamiętamy Paulinko i Mietku
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dla Was Kochani...dzisiaj kolejny dwudziesty Paulinko,pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama śp ŁUKASZA MŁOT
Jest miejsce, dokąd listy nie dochodzą,
Gdzie tylko myśli i modlitwy błądzą.
Tam idę, żeby w zadusznym skupieniu
Ulżyć modlitwą zmarłym w ich cierpieniu.
______*****______*****_____
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Modlitwę i światełko zostawiam...(**) (**)
Zgłoś SPAM
żona i mama
Światełko pamięci kochani ...jest ciężko bez Was :"(
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"... jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic, a nic..."
Światełko dla pana Mieczysława i Paulinki [*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(♥)(♥)(♥) Nie ma dotkliwszej boleści,Niźli dni szczęścia wspominać,O
tych, co na zawsze odeszli.Nieustające Światełko pamięci,niech Ci
świeci.Zapalam znicz,zostawiam modlitwę..(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Człowiek umiera naprawdę dopiero wtedy kiedy wszyscy o nim zapomną.Wy
Paulinko i Mieczysławie ciągle żyjecie w naszych sercach i pamięci i żyć
będziecie zawsze.Światełko i modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
MIECZYSŁAWIE(*) PAULINKO (*)
Odfrunął piękny ptak
a ja ciągle słyszę jego cudny śpiew,,,
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko pamięci aniołeczki kochane ...:*:*! ..Smutno..!
Zgłoś SPAM
HALINA
Nigdy nie będzie już tak jak było..Nigdy już nie wrócą dni minione..Co
przeżyliśmy już się skończyło, przepadło szczęście wymarzone..POKÓJ
WASZYM DUSZOM...PAULINKO, MIECZYSŁAWIE...((**))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
(¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.- Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co
odeszli Wspomnienia nie pozwalają nigdy zapomnieć.Światełko wraz z modlitwą
dla WaMieczysławie i Paulinko
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Panie Mieczysławie i Paulinko ,żywe są wciąż wspomnienia ,wielka tęsknota
smutek i łzy .Kto Was kochani znał wspomni ,kto kochał to nigdy nie
zapomni.Światełko zapalam na dziś.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.