Światełko Pamięci aniołeczki kochane ..:*:* ...Tatusiu dziś twoje święto
wnuki tak bardzo tęsknią za tobą Byłeś,Jesteś i Będziesz dla nich
wszystkim ...serce pęka...!
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
a kiedy odejdę...
pamiętaj o mnie...
a kiedy odejdę...
nie zapomnij mnie...
a kiedy odejdę....
i tak będę przy Tobie...
będę zawsze...
i w pogodę....
i w deszcz....
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
swiatelka pamięci {*}{*}
Zgłoś SPAM
HALINA
Będzie tylko cisza drgała Taka miękka i puszysta Cisza, która WAS zabrała
na aniołów rajską przystań...Światełko z modlitwą na znak mojej
pamięci...[[**]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Wy czekacie w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć o Was będzie zawsze żywa. Światełko i modlitwę
zostawiam dla Was MIETKU I PAULINKO.
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
W dniu twojego swieta aniele twoje kochane wnuki zostawiają swiatel..ko dla
ciebie i dziękują za ci za to ze patrzysz na nich z góry i kierujesz
nimi..ty jeden aniele wiesz jak oni tęsknią za toba
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zostawiliście nas w żałobie ...zostawiliście we łzach,płaczące serca
ukryte w dłoniach.Zostawiliście tęsknotę i smutek...KOCHAMY WAS...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko naszej pamięci ((*))
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Kochani ziemia zabrała ciało ,dusze zabrał Bóg a wasze serca zostały z nami
tu .Odpoczywajcie w Pokoju ...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Dobranoc **
Zgłoś SPAM
mama śpŁUKASZA MŁOT
Smutny jest świat gdy odchodzi
najukochańsze sercu życie.
Kiedyś było inaczej:
wspólne dni, marzenia,radości.
Teraz tego już nie ma.
Dzisiaj to tylko- wspomnienia.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mówimy do Was z nadzieją w sercu, że wciąż Jesteście przy nas... serca
miłością przepełnione wciąż czekają...cisza, pustka, noc...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``NASZEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NAJSMUTNIEJSZE SĄ WSPOMNIENIA ... ONE ZADAJĄ OKROPNY BÓL ... NAJSMUTNIEJSZE
JEST WŁASNE SERCE ... KTÓRE WOŁA CICHUTKO I Z UTĘSKNIENIEM *** WRÓĆ...
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt. I ten sam... obcy czas, puste
dni. Gdy Ci zabiera kogoś czas, rozpaczą sięgasz gwiazd, A gdzieś tam...
obcy świat, pusty dom.Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt. I ten sam... obcy czas, puste
dni. Gdy Ci zabiera kogoś czas, rozpaczą sięgasz gwiazd, A gdzieś tam...
obcy świat, pusty dom.Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
żona i mama
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.