KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372738
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Pozostały nam wspomnienia...Smutek w sercu...łza na twarzy...Której nikt nie zauważy...I modlitwa co wciąż łączy...Miłość...która się nie kończy.Światełko pamięci i modlitwa [*]{*][*]
Zgłoś SPAM
Dariusz(pamietajmy.com)
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie." Mąż Joasi, tato Agnieszki, Marcinka, Gosi i Justynki
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Z Wami odeszły wszystkie marzenia,i wszystkie plany się skończyły.Zostały tylko piękne wspomnienia ,i ból co odbiera do życia siły...aniołeczki nasze kochane pamiętamy :*:*!!
Zgłoś SPAM
ciocia Pawełka Runge
Stracić kogoś... To tak jakby zgasić Słońce na niebie. Cały świat oblec w czarną szatę A to co kolorowe schować gdzieś głęboko.. (*)
Zgłoś SPAM
Halina
Kiedy smu­tek mnie otoczy a sza­rość życia nad­mier­nie zmęczy..Siadam w ciszy, za­mykam oczy, wędrując myśla­mi do moich bliskich, którzy z tego Świata już odeszli...Pokój Wam wieczny...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
,,Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w życiu mineło niestety - już nigdy nie wróci" ODPOCZYWAJCIE W POKOJU (**)
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje... Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara.[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci,co odchodzą, wciąż z nami są. I żyją obok nas. Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tysiące zapalonych zniczy...w każdym wspomnienia i pamięć o Bliskich...kiedyś wszyscy się spotkamy i będziemy pięknymi Aniołami...znowu razem na zawsze
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
„...Pośród gwiazd Mam marzenie  by znów zacząć od nowa Z  aniołami wołam Ciebie ….”
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc ((*))
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Wiele kilometrów....tak daleko od siebie... tak trudno powiedzieć do widzenia....kiedy serce co innego podpowiada....Modlitwę i światełko mojej pamięci (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Jestem tego pewna , w głębi duszy o tym wiem ,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się...........
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wszystko co kochaliśmy, stało się wszystkim co straciliśmy.Wspomnienie jest pocieszeniem,ale pomaga tylko przez chwilę.Potem znowu przychodzi tęsknota,ból,cierpienie...]Modlitwa i Pamięć[*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko milczenie,pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1589   1590   1591   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012