Pozostały nam wspomnienia...Smutek w sercu...łza na twarzy...Której nikt nie
zauważy...I modlitwa co wciąż łączy...Miłość...która się nie
kończy.Światełko pamięci i modlitwa [*]{*][*]
Zgłoś SPAM
Dariusz(pamietajmy.com)
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
Mąż Joasi, tato Agnieszki, Marcinka, Gosi i Justynki
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Z Wami odeszły wszystkie marzenia,i wszystkie plany się skończyły.Zostały
tylko piękne wspomnienia ,i ból co odbiera do życia siły...aniołeczki nasze
kochane pamiętamy :*:*!!
Zgłoś SPAM
ciocia Pawełka Runge
Stracić kogoś... To tak jakby zgasić Słońce na niebie. Cały świat oblec w
czarną szatę A to co kolorowe schować gdzieś głęboko..
(*)
Zgłoś SPAM
Halina
Kiedy smutek mnie otoczy a szarość życia nadmiernie zmęczy..Siadam w
ciszy, zamykam oczy, wędrując myślami do moich bliskich, którzy z tego
Świata już odeszli...Pokój Wam wieczny...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
,,Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w
życiu mineło niestety - już nigdy nie wróci" ODPOCZYWAJCIE W POKOJU
(**)
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara.[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci,co odchodzą, wciąż z nami są. I żyją obok nas. Światełko i modlitwę
zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tysiące zapalonych zniczy...w każdym wspomnienia i pamięć o
Bliskich...kiedyś wszyscy się spotkamy i będziemy pięknymi Aniołami...znowu
razem na zawsze
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
„...Pośród gwiazd
Mam marzenie
by znów zacząć od nowa
Z aniołami wołam Ciebie ….”
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc ((*))
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Wiele kilometrów....tak daleko od siebie... tak trudno powiedzieć do
widzenia....kiedy serce co innego podpowiada....Modlitwę i światełko mojej
pamięci (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Jestem tego pewna , w głębi duszy o tym wiem ,że gdzieś na szczycie góry
wszyscy razem spotkamy się...........
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wszystko co kochaliśmy, stało się wszystkim co straciliśmy.Wspomnienie jest
pocieszeniem,ale pomaga tylko przez chwilę.Potem znowu przychodzi
tęsknota,ból,cierpienie...]Modlitwa i Pamięć[*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc [*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.