♥♥♥¸¸.•*´¯`✿ Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między
barwy tęsknoty ,powracają dając ukojenie naszej duszy...•*´¯`✿♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Pamięć sprawia,że jest nam łatwiej.Pamiętamy
uśmiech,słowa,chwile.obraz,którego nic i nikt nie zniszczy.Jest z nami na
zawsze.Nigdy nie przeminie.Jest nieśmiertelny.Światełko i modlitwę
zostawiam.[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko pamięci aniołeczki kochane ..:*:*!
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł(*),siostra Sebastiana Smoczyńskiego(*)córka Grażyny Smoczyńskiej(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..Usta milczą ,dusza płacze zawsze będzie już inaczej....Światełko i
modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
bliska Dominika Krotoszyńskiego
Wciąż po twarzy spływa czas, krok po kroku zmienia nas. Dusza jednak wieczną
jest, jej nie zniszczy nawet śmierć...
Zgłoś SPAM
HALINA
ODESLIŚCIE, ABY ŻYĆ WIECZNIE...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Tak blisko ,a Was nie ma.Wszystkie marzenia rozwiał wiatr.Gdzieś blisko
nieba,blisko cienia.Odszedł wraz z Wami cały świat.Światełka dla Was {*}{*}
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(*)(*)(*)(*)...swiatełka za dni naszej nieobecności dla Was KOCHANI...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo...słowa nie określą naszego żalu, nie pokażą
bezsilności wobec smutku, nie ma Was z nami...zostaliśmy sami z ogromnym
bólem...
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
^*^Jesteśmy przy Tobie naszą pamięcią i modlitwą^*^
Łza
„Kap... i spadła. Roztrzaskała się o realia.
A toczyła się tak spokojnie po twarzy.
Po twarzy bez wyrazu, przeźroczystej.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój
nowy świat jest tak daleki… Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na
wieki… (*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój
nowy świat jest tak daleki… Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na
wieki… (*)
Zgłoś SPAM
żona i mama
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu
pozostają na zawsze... Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Kiedyś wszystko było słońcem i radością
Tak soczystą jak wiosenna zieleń drzewa
Życie było jak łuk tęczy kolorowe
Dziś wspomnienia tamtej tęczy deszcz zalewa
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć sprawia,że jest nam łatwiej.Pamiętamy
uśmiech,słowa,chwile.obraz,którego nic i nikt nie zniszczy.Jest z nami na
zawsze.Nigdy nie przeminie.Jest nieśmiertelny.Światełko i modlitwę
zostawiamy.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.