KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372696
Zapalone ponad rok temu
Monika i Andrzej Churscy
Dla Was Kochani,Paulinko,Mieciu....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak blisko ,a Ciebie nie ma.Wszystkie marzenia rozwiał wiatr.Gdzieś blisko nieba,blisko cienia.Odszedł wraz z Tobą cały świat.Światełko dla Paulinki i p Mieczysława
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko naszej pamięci... KOCHANI...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥... TĘSKNOTA JEST MIARĄ MIŁOŚCI ♥ ZOSTAWIAM ŚLAD MOJEJ PAMIĘCI I MODLITWY [♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie, którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
Niech dob­ry Bóg na niebies­kich niwach otoczy WAS swoją Miłością, niech chór anielski do snu wiecznego śpiewa WAM pieśni...Teraz i niebo płacze łzami...Jes­teście i zaw­sze będziecie W NASZEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
....Jak wiele krzyku może kryć milczenie...Milczenie zranionych serc...…W milczeniu,otulamy się wspomnieniami o Was..[*]Śpijcie...Zostawiamy światełko i modlitwę
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
PAMIĘTAM KAZDEGO DNIA {*}{*}
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Zapalamy światełko na najbliższy tydzień naszej nieobecności , niestety nie będziemy mieli możliwości zapalać światełek ,ale myślami i w modlitwie zawsze są z nami. Pozdrawiamy Asia , Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥* „Siedzimy przy stole milczenia. Gasną nam gesty i twarze, tylko oczy tlą się jeszcze. Łzy spadając układają się w słowa, które chcielibyśmy usłyszeć.”*♥*
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ylko czas...pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli...Wspomnienia nie pozwalają... nigdy zapomnieć....Zostawiam modlitwę i światełko Pamięci [*][*][*] Pokój Twojej Duszy...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy naszym myślom bo tylko one, gdy zechcą mogą być blisko Was Ukochane Aniołki...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1593   1594   1595   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012