Niech Maryja pomaga nam wierzyć, że Bóg wybiera najlepszy moment, by
otworzyć przed nami drzwi swojego domu.. światełko pamięci o Was
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Wspomnienie jest piękne ,wspomnienie jest pocieszeniem ,ale pomaga tylko na
chwilę ,tym którym za Wami tęsknią i noszą ból w sercu i Cierpią
...Światełko mojej pamięci ...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
pamiętam {*}{*}
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny...Modlitwa i najjaśniejsze
światełka dla Ciebie....[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zastygła łza.To płacze
serce nad losem swym.Odeszło szczęście i Ty wraz z nim. (kochani światełko
zapalam na kilka dni urlopu)
Zgłoś SPAM
HALINA
Boże, czasem zbyt szybko ich zabierasz. Nie ma nic, pozostaje nam tylko
nadzieja... Ten płomień nigdy nie zgaśnie. Będzie trwał i płonął na
zawsze...[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...aniołeczki nasze
Światełka dla was na okres paru dni naszego urlopu ..:"(!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdzie nie ma łez,gdzie i cierpień kres i słońce zawsze świeci-Ty jesteś
tam.Śpij spokojnie Mieczysławie-Paulinko
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób
[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknoty nigdy się nie wyzbędziemy-powraca co dzień- z chwilą przebudzenia
a kończy przed zaśnięciem-i tak będzie do końca naszych dni....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śliczne światełko dla Was na Dzisiejszy mrożny wieczór
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mijają pory roku, czas płynie i czas trwa...palimy dla Was świece, by
rozproszyć ciemności i uczcić nasz przeszły, wspólny czas, jak latarnia na
morzu, jasny płomień świecy będzie nas wiódł
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Dobranoc Aniołki....(**) (**)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje..Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności.Śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje..Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności.Śpij spokojnie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.