WIARA - POZWOLI TRWAĆ... NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ... MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
Bliska śp braci Burczyńskich-pamietajmy.com
"... bo gdy odchodzą Nasze anioły, to dla nas w miejscu staje czas
..."
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Bo miłość jest jak drzewo, sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza
korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się
zieleni."Modlitwa i światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ANIOŁKI ZAWSZE
PAMIĘTAMY O WAS♥♥
()...()
[_][_]♥♥
Przemyślnie moje
Ten świat
„tu”
niby taki wspaniały
a
w obliczu śmierci
taki bezradny
taki mały .....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ...:*:*!
Zgłoś SPAM
zona i mama
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my
przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu..[*]
Zgłoś SPAM
HALINA
Ta pustka co w nas została, wciąż będzie trwała i trwała... Ukoić bólu
nie może Dlaczego odeszliście....Boże ?
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Dawidka Staneczko [*]
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Ty w ogrodach niebiańskich teraz jesteś,ja na ziemi wśród szarości moich
dni spraw, by uśmiech zapanował na mej twarzy,spraw by nigdy nie płynęły
gorzkie łzy.Światełko pamięci połączone z modlitwą
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Najcenniejsze Skarby zabrałeś nam Boże, naszego bólu nikt pojąć nie
może....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Wtorkowe smutne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
żona i mama
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jak pojąć jak zrozumieć kiedy pusta poduszka i głucho w
telefonie......Światełko i modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Rozłąka jest naszym losem....Spotkanie naszą nadzieją... ♥ Niech moja
modlitwa i światełko pamięci rozjaśniają Twoją wieczność ♥ [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Życie szybko przemija...
Czas się nie zatrzymuje...
Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje...
Wspomnienie, choć bolesne...
Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją pamięć ...światełko dla was aniołeczki kochane :*:*!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.