Cóż warte jest życie człowieka?
Wciąż za czymś tęskni, wciąż na coś czeka,
A gdy przychodzi chwila właściwa
Bóg nas do siebie głośno przyzywa.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Światełko z ♥♥
naszej pamięci
wraz z modlitwą
dla Was**
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Nasi bliscy którzy odeszli i których kochaliśmy zawsze pozostaną w naszej
pamięci...zapamiętani jako najpiękniejszy dar, który otrzymaliśmy wraz z
miłością.. ŚWIATEŁKA PAMIĘCI...ANIOŁKI**
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Śpijcie dzieci ukochane tak przedwcześnie nam zabrane,Radość z Wami
uleciała Boleść tylko nam została.Swiatełko dla Ciebie Paulinko
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
W krainie snu
miłości moja
W krainie snu
serca ostoja
wieczna tęsknota
serca mojego
do serca Twojego*♥♥*
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc [*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika….. zawsze
jednak zostawia za sobą trwałe wspomnienia i jeszcze trwalszą
nadzieję..śpijcie spokojnie ..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika….. zawsze
jednak zostawia za sobą trwałe wspomnienia i jeszcze trwalszą
nadzieję..śpijcie spokojnie ..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A zdawało się nam, ze nauczyliśmy się kochać tak, żeby nie cierpieć, nie
pytać samego siebie, nie narzekać - a jednak nie umiemy kochać bez
bólu...Ukochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko dla Was na Dzisiejszy mrożny wieczór.
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Zgasło światło.Nastała ciemność,lecz nie nocy,słowa zostały w
ciszy.Wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg.Czas dobiegł kresu
,pozostała ostatnia droga-pożegnanie najbliższych ból i łzy.(**)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci.
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Biegniemy przez ocean smutku
Biegniemy przez morze miłości,
Biegniemy przez jezioro łez.
Biegniemy wciąż i szukamy Was
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.