Nadchodzi taki dzień w którym coś się kończy a coś zaczyna
Przychodzi nagle niezaplanowany Zabiera to co kochamy Musimy się
pożegnać iśc dalej...................
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni
twarzy, nic już nie będzie takie jak było...Modlitwa i światełko((*))
Spoczywaj w pokoju ((*)) ((*))((*)) Aniołku ((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego i córka Grażyny Smoczyńskiej
światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...ღ~~*~~ღ~~*~~ღ...POZOSTAŃCIE W POKOJU WIECZNYM...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
....Jak wiele krzyku może kryć milczenie...Milczenie zranionych serc...…W
milczeniu,otulamy się wspomnieniami o Tobie..[*]Śpij...Zostawiamy światełko
i modlitwę
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Mieczysławie , Paulinko przytulamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wy Jesteście w niebie, a nam smutno na dole bez Was... oczy zalane łzami, bo
nie ma Was między nami, rozstaliście się z nami, lecz nigdy z naszymi
myślami...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Miłość nie kończy się u bram śmierci, żyjecie KOCHANI w naszych sercach
i pamięci;
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Najlepsi z nas zawsze odchodzą pierwsi.
Będą tam na nas czekać”
Boże obdarz naszych bliskich
Swoją miłością,
Daj Im szczęście wieczne.
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
A duch Wasz kochani uleciał do nieba i zostawił tych co Was tak bardzo kochali
.Światełko do samego nieba ...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TO NIE TAK MIAŁO BYĆ...ŚWIAT MIAŁ BYĆ PIĘKNY I PEŁEN WASZEGO ŻYCIA... A
ZOSTALIŚMY SAMOTNI W OBLICZU NIESZCZĘŚCIA...KTÓREGO NIE SPOSÓB UDZWIGNĄĆ
LUDZKIMI SIŁAMI... ŚWIATEŁKO WRAZ Z MODLITWĄ [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
JOLA-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) PAULINCE I MIECZYSŁAWOWI (*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Silniejsza od nas jest wola nieba,więc przegrywamy-chyba tak trzeba......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.